2726
عنوان

حاجت دارا بیاین

303 بازدید | 11 پست

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4402392&slug=۱۳-نفر-حاجت-دار-بیان&postId=137680427

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘

امشب شب اجابت دعاست؛ ارسال کن به هرکسی که مهربونه وبخوانید ( ۱ حمد – ۱ قدر –  ۱ آیت الکرسی –  ۳ توحید و ۷ تا صلوات)

روایت است از حضرت محمد (ص) هرکس شب ۲۷ رمضان را به هفت مومن تبریک بگوید حاجتش برآورده می‌شود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام عزیزم

تاپیکتو ترکوندن نمیدونم چرا.

ولی از اون روز تا حالا همش تو فکرتم..

حتما شوهرت گوشیتو ازت گرفته ک‌نتونستی از خودت خبر بدی

میشه اگه اومدی لایکم کنی ببینم چی شد بلاخره چیکار کردی

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
سلام عزیزم نگرانت شدم چی شد جریان خودت شوهرت تایپکت ترکید 

سلام عزیزم،به شوهرم قضیه رو گفتم و زنگ زد به خواهرم هر چی از دهنش در میومد بهش گفت،گفت دیگه باهاتون قطع ارتباط میکنیم و بعدم زد گوشیمو خورد خورد کرد.

بهم گفت اون خانوم رئیسم بوده اگه هم بهش بگم از کار بیرونم میکنه

گفتم تو عروسک‌فروشی چیکار میکردی گفت مغازه به غیر از عروسک چینی فروشی هم بوده رفتم واسه زنه دو سه تا تیکه چینی بگیرم.گفتم خب تو که نگرفتی چیزی،گفت نه گفتن خودمون میاریم

فقط میخواست یه جوری از این بحث فرار کنه

با داد زدن و وسایل شکوندن استرسمو شدید میکرد که دیگه حرفش نزنم

خودشو کتک‌میزد میگفت‌تو حرف اون خواهر نامردتو داری گوش میدی

از لحاظ اینکه دوست دخترش بوده مطمئن شدم 

مامان بابامم بهش زنگ زدن گفتن زن رئیس رو بیار روبروش کن

گفت بالاخره یه روزی میارمش 

منم بهش گفتم اگه تو خونتم فقط به عنوان یه هم خونه هستم باهات،منو به عنوان زنت حساب نکن

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
سلام استارتر خوبی چیکار کردی تاپیک نمیزنی

سلام عزیزم

شاید تا نیم ساعت دیگه تاپیک بزنم