2733
2734

سلام به همگی

من برای درست کردن کیک و لازانیا و... آون توستر گرفتم 

حالا دیدم توی دفترچه اش نوشته برای جلوگیری از برق گرفتگی توش از ورق آلومینیوم استفاده نشه از برگه قلع استفاده بشه من تا حالا نشنیده بودم

من همیشه روی ظرف لازانیام فویل میذاشتم الان چیکار کنم؟ برگه قلع داریم؟

دیگه اینکه نوشته از کاغذ توش استفاده نشه

یعنی برای کاپ کیک و اینا نمیشه از کپسول کاغذی استفاده کرد؟ کاغذ روغنی چی میشه ته ظرف پهن کرد؟

فرق اون توستر با توستر چیه؟

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که هم از کاغذ هم از آلمینیوم استفاده میکنم

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
توتستر اونیه نون توش تست میکنن اون توستر همون فر برقیه

اها پس منم توستر دارم

من توش کاپ کیک درست کردم کاغذ روغنی هم انداختم مشکلی نبوده تاحالا

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2738
فرق اون توستر با توستر چیه؟

توستر اونیه ک توش نون میزارن شوت میکنه بیرون😐خارجیا دارن. اون توستر هم مث فر هستش البته ما ب اینم میگیم توستر

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
تو دستورالعمل مال شما ننوشته که از اینا لستفاده نشه؟

نخوندم😐

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
اها پس منم توستر دارم من توش کاپ کیک درست کردم کاغذ روغنی هم انداختم مشکلی نبوده تاحالا

مرسی عزیزم ننوشته تو دستورش که استفاده نشه؟

میخوام ببینم مگه با هم فرق دارن؟

توستر اونیه ک توش نون میزارن شوت میکنه بیرون😐خارجیا دارن. اون توستر هم مث فر هستش البته ما ب اینم م ...

افرین منم ب  همه شون میگم توستر

مرسی عزیزم ننوشته تو دستورش که استفاده نشه؟ میخوام ببینم مکه با هم فرق دارن؟

شاید باورت نشه ولی اصلا دفترچشو نخوندم😆

شاید باورت نشه ولی اصلا دفترچشو نخوندم😆

مثل من 😆

2706