2737
2734

ی پسر بیست ماهه دارم الان آزمایش دادم باردارم بتام 4000 هست . 

میخوام بندازمش نمیدونم چیکار کنم

از طرفی الان وضعیت اقتصادی خوب نیست ماهم مستاجریم و زندگیمون میگذره اما بچه دوم مسئولیت داره فقط بدنیا اومدن ک نیست.

تو رو خدا مشاوره بدید چیکار کنم نظر خودمو و شوهرم اینکه بندازیمش 

بازم دو دلم ک گناه داره😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گناه داره نکن من یکیو میشناسم دوبار سقط کرد الان بچه دار نمیشه تقصیر خودتون بوده حالام پاش وایسید

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
2738
ای کاش خدا به من میداد  گناه اینکار نکن بعدا عذاب وجدان ولت نمی کنه  برا من دعا کنم  ...

عزبزممم ناراحت شدم انشالا خدا سال دیگه یه نینی سالم و خوشگل بهت بده💓

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
عزبزممم ناراحت شدم انشالا خدا سال دیگه یه نینی سالم و خوشگل بهت بده💓

الهی آمین انشاالله با دعای شما عزیزان 

برات صلوات فرستادم

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
ای کاش خدا به من میداد  گناه اینکار نکن بعدا عذاب وجدان ولت نمی کنه  برا من دعا کنم  ...

انشالله مادرشی بزودی 

من سر بچه اولم چله نماز شب و دوا دکتر کلی رفتم.

سر دومی ناخواسته بود.برام دعا کن بهترین تصمیمو بتونم بگیرم

واای ننداز گناه کبیرست قتل نفسه.خدا روزیشو میده عزیزم این فکرو از سرتون بندازین دور.اون کوچولو نعمت و برکت زندگیتون میشه مطمئنم شک نکن.وقتی خالقش خواسته بیاد پس حتما عمرش به دنیاس نکشش طفل معصومو.تا اخر عمر عذاب وجدان میگیرینا.همین که ته دلت فک میکنی گناهه یعنی دوست نداری قلبن بندازیش .ننداز عزیزدلم

انشالله مادرشی بزودی  من سر بچه اولم چله نماز شب و دوا دکتر کلی رفتم. سر دومی ناخواسته بود.بر ...

انشاالله که بهترین تصمیم و بگیری ولی از من می شنوی نگه دار گناه بزرگی هست سقط کردن 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706