2737
2734
عنوان

آخرین تاپیک .....میمیناز

| مشاهده متن کامل بحث + 34352 بازدید | 319 پست

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa

مریم جانم 😭❤️ همیشه به یادتم😭 همیشه به یادت میمونم 

اینجا مریمی هست از جنس خودت اما خیلی خیلی ضعیفتر... کاش بودی... برام دعا کن😭😭😭 نمیخوام بیشتر از این درد بکشم😭😭😭❤️

روحت شاد می می ناز به یاد موندنی😭😭😭❤️

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2731
عسل بانو جان براتون میل فرستادم . گلم به روی چشم اما من دوسال پیش در انجمن خام گیاه خواران دکتر بسکی ...

دورت بگردم

خدایا...خودت رو از من نگیر...برای شادی روح مامانم یه صلوات بفرستین❤

خدارحمتت کنه روحت شاد😢😔😔

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

الهی من بمیرم برای روزای سختت میمی ناز عزیزم از وقتی تاپیکاتو خوندم ی سره دارم اشک میریزم ی روزی با دستای خودت این تاپیکارو نوشتی با اشک و درد انقد غصه خوردم برات ک دلم خواست من جات بودم من میرفتم ولی تو با این زندگی خوبت و بچه های گلی ک داشتی میموندی و ادامه میدادی دلم برای بچه هات کبابه میدونم ک هنوزم هستی و میبینی ازت میخام برام دعا کنی پیش خدا ک منم اگه لایقشم ببره پیش خودش نمیخام بیشتر از این تو این دنیای کثیف باشم الهی بگردم برای دل پردردت هستی جانم خدامیدونه من امشب چقد اشک ریختم براتون چقد دعاتون کردم عزیزم شما خیلی خوشبخت بودی ک همچین مادری داشتی ازت میخام بخاطر مادرفرشتت خوب زندگی کنی و خوشبخت بشی😭😭😭😭😭😭

2738

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

---

گاهی بساط عیش خودش جور میشود

گاهی دگر تهیه بدستور میشود

---

گه جور میشود خود آن بی مقدمه

گه با دو صد مقدمه ناجور میشود

---

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است

گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود

---

گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست

گاهی تمام شهر گدای تو میشود

---

گاهی برای خنده دلم تنگ میشود

گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود

---

گویی به خواب بود جوانی مان گذشت

گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

روحت شاد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
@مرباجونی   بيا الهه

اومدم چی شده؟؟؟

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2706