2733
2734
عنوان

💚چله سوره واقعه💚

1066 بازدید | 81 پست

سلام دوستان عزیز

از روز پنجشنبه 8خرداد ختم سوره ی واقعه رو داریم بمدت40روز ثوابش هم برای خودمون هست هم هدیه به اموات،،دوستانی ک مایل هستند اعلام کنند تامن اسامیشون رو یادداشت کنم💚

التماس دعا🙏🏻

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

من هر روز دارم میخونم 

گروه نارنجی وزن الانم 76 🙈وزن هدف اول 66 هدف دوم 60 😍 شروع رژیم 1/3 سال 99 💪باغی که خوب از اون مراقبت می‌کردن اگه مدت زمانی به حال خودش رها میکردن همش پُرمیشد از علف های هرز و بد.... پس خودتون و هیکلتون رو هیچوقت بحال خودش رها نکنین 😉😍 بامدادی بشین 😍😍  عاشق پسرم و همسرم هستم😍 یاد گرفتم اول خودمو دوست داشته باشم تا بقیه هم بتونن دوسم داشته باشن😘 یه خانوم متعهد و وفادار ب همسرم هستم❤️!  👌 ایمان دارم ک بهترو عاشق تر و مهربون تر و وفادارتر خوش اخلاق تر و خوش تیپ تر و... از همسرم وجود نداره ✋! ❤️عاشقانه دوستش دارم و دیوانه وار بعد از خداوند همسرم را میپرستم ❤️                                                                                        5 سال کنارم هستش و 4 ساله که همسرم شده همه جوره بهم ثابت کرده ک خصوصیات 👆 بالا رو داره به همین دلیل 👈❤️ میتونم مرد ترین مردها بدونمش و از کنار بودنش خوشحالم چون بهم آرامش و عشق میده❤️👉مرد مهربون و جذاب من بعد تو من به هیچکس به چشمم نیومده و نخواهد اومد چون تو بهترینی 👍 و برام ثابت شده ای زیبااااای من 🙂                                            💑تو مرا جان و جهانی حضرت یااار💏

1) از فضیلت خواندن سوره واقعه رفع فقر و تنگدستي است

هر كس سوره واقعه را هر شب بخواند هيچ تنگدستي و گرفتاري به او نمي رسد. رسول خدا صلي الله عليه و آله وسلم فرموده اند: سوره واقعه را به زنانتان ياد دهيد زيرا آن سوره بي نياز كننده است.

در داستان جالبي درباره عبدالله بن مسعود آمده است: عبدالله بن مسعود صحابي بزرگوار رسول خدا صلي الله عليه وآله وسلم بيمار شد. خليفه وقت، عثمان بن عفان، به ديدار او رفت و ناراحت و نگراني در چهره او ديد از او پرسيد: چرا ناراحتي و آه و ناله مي کني؟

گفت: گناهکارم. پرسيد: چه مي خواهي؟ گفت: رحمت خداوند را،

پرسيد: آيا نياز به پزشک داري؟ گفت: طبيب حقيقي مرا بيمار کرده است.

پرسيد: آيا مي خواهي کمک مالي به تو بکنم؟ گفت: آن زمان که نياز داشتم ندادي و اکنون نيازي ندارم.

عثمان گفت: پول مي دهم براي دخترانت باشد. ابن مسعود گفت: آنها نيازي ندارند. چون به ايشان گفته ام که همواره سوره وقعه را قرائت نمايند که هيچ گاه نيازمند نخواهند شد.

2) سوره واقعه باعث ايجاد بركت در زندگی میشود

پيامبر اكرم صلي الله عليه وآله وسلم فرمودند: اگر سوره واقعه را بنويسند و در خانه بگذارند موجب افزايش خير و بركت مي شود و هر كس به قرائت آن مداومت ورزد، فقر از او برطرف مي شود و در آن افزايش حفظ و توفيقات و وسعت در مال وجود دارد.

3) محبوبيت نزد خدا از فواید سوره واقعه است

امام صادق عليه السلام فرموده است: هر كس در هر شب جمعه سوره واقعه را قرائت كند، خداوند او را دوست دارد و او را محبوب همه مردم مي گرداند و هرگز در دنيا ناراحتي، فقر و تنگدستي و آفتي از آفات دنيا به او نخواهد رسيد و از همراهان و رفيقان اميرالمؤمنين عليه السلام خواهد بود. و اين سوره ويژه اميرالمومنين علي عليه السلام است و هيچ کس در آن شرکت ندارد.

4) یکی دیگر از برکات و خواص سوره واقعه آساني مرگ و بخشش اموات است

از امام صادق عليه السلام نقل شده است: سوره واقعه داراي منافع و بهره هاي زيادي است كه قابل شمارش نيست. از جمله فوايد اين سوره آن است كه اگر براي مرده اي خوانده شود، خداوند او را مي امرزد و اگر براي كسي كه در حال احتضار و مرگ است بخواند، مرگ و خروج روحش به اذن خدا آسان مي شود.

5)  سوره واقعه باعث آسان شدن زايمان میشود

به همراه داشتن نوشته سوره واقعه موجب آساني زايمان مي شود.

پيامبر اكرم صلي الله عليه وآله وسلم فرمودند: اگر سوره واقعه را بنويسند و در خانه بگذارند موجب افزايش خير و بركت مي شود و هر كس به قرائت آن مداومت ورزد، فقر از او برطرف مي شود و در آن افزايش حفظ و توفيقات و وسعت در مال وجود دارد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هر روز دارم میخونم 

اگه دوس داشتین میتونین توی چله شرکت کنید،چون اینجوری هروزی ک ب اسم شماباشه سی ونه نفردیگه به نیت شما میخونن🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه دوس داشتین میتونین توی چله شرکت کنید،چون اینجوری هروزی ک ب اسم شماباشه سی ونه نفردیگه به نیت شما ...

باشه عزیزم بنویس اسم منو

التماس دعا

گروه نارنجی وزن الانم 76 🙈وزن هدف اول 66 هدف دوم 60 😍 شروع رژیم 1/3 سال 99 💪باغی که خوب از اون مراقبت می‌کردن اگه مدت زمانی به حال خودش رها میکردن همش پُرمیشد از علف های هرز و بد.... پس خودتون و هیکلتون رو هیچوقت بحال خودش رها نکنین 😉😍 بامدادی بشین 😍😍  عاشق پسرم و همسرم هستم😍 یاد گرفتم اول خودمو دوست داشته باشم تا بقیه هم بتونن دوسم داشته باشن😘 یه خانوم متعهد و وفادار ب همسرم هستم❤️!  👌 ایمان دارم ک بهترو عاشق تر و مهربون تر و وفادارتر خوش اخلاق تر و خوش تیپ تر و... از همسرم وجود نداره ✋! ❤️عاشقانه دوستش دارم و دیوانه وار بعد از خداوند همسرم را میپرستم ❤️                                                                                        5 سال کنارم هستش و 4 ساله که همسرم شده همه جوره بهم ثابت کرده ک خصوصیات 👆 بالا رو داره به همین دلیل 👈❤️ میتونم مرد ترین مردها بدونمش و از کنار بودنش خوشحالم چون بهم آرامش و عشق میده❤️👉مرد مهربون و جذاب من بعد تو من به هیچکس به چشمم نیومده و نخواهد اومد چون تو بهترینی 👍 و برام ثابت شده ای زیبااااای من 🙂                                            💑تو مرا جان و جهانی حضرت یااار💏
من هم هستم فقط یاداوری کنید ممنون 

اسمتون رو بگین ک یادداشت کنم💚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ای کاش به نیت کار و ازدواج بود  خدا قبول کنه گلم التماس دعا 🙏

عزیزم نیت خودت مهمه،،شماهرنیتی میتونید داشته باشید چون ب نیت حاجات قلبیتون خونده میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زينبم از روي كاربري نميشه 

اینجوری بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خانم باران هستم  

شما شماره چهارهستین

ینی روز چهارم همه ب نیت شمامیخونن💚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706