2733
2739
عنوان

بیاین بگم بابام چی میگه بهم

598 بازدید | 34 پست

بابام گفت اگه باهاش حرف زدی و به نتیجه رسیدین 

بهترین مراسمو جهیزیه رو واست میگیرم 

ولی اگه قرار باشه تو به حرف من توجه نکنی دلیلی نداره منم واست هر کاری بکنم در حد معمول جامعه میدم 

بهم میگه من تو رو میشناسم هر چی میبینی میخای این انقدری پول داره ک بتونه یه کم مثه وقتی خونه من بودی رو فراهم کنه واست ولی تو بقیه فامیل کسیو در این حد نمیبینم 

ینی میخاد بهم بفهمونه یا با پسر عمت حرف میزنی یا اگه حرف نزدی دیگ از من توقع نداشته باش😐

انقدر از خوبیاش گفته ک اگه واقعا اینجوری باشه باید دنبال بهونه باشم که قبولش نکنم

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚
اول

جان؟؟😁

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب علاقم شرطه مگه بهش علاقه داری؟

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
خب علاقم شرطه مگه بهش علاقه داری؟

نه به یکی دیگه علاقه دارم

خب اگه همه چیزش خوبه قبول کن دیگه تجربه من میگه کسی که پدر تاییدش میکنه مورد خوبی برای ازدواجه

اره واقعا خوبه ولی من دوسش ندارم 

من متوجه نشدم حقیقتا

من یه نفرو دوس دارم ولی الان پسر عمم اومده خواستگاریم و بابام اصرار داره با هم صحبت کنیم

بابا تم خبر دارہ از اون؟

نه ولی مامانم میدونه 

جدا از علاقه ات عاقلانه فکر کن ....ببین اونی ک بهش علاقه داری واقعا ارزششو داره ...یا بعدا پشیمون نشی ک کاش به حرف پدرم گوش میکردم .ضمنا ازمایش ژنتیک هم از یاد نبر

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
نه به یکی دیگه علاقه دارم

خب پس خ راحت ب بابات بگو

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706