2733
2734
عنوان

قطره آهن و یبوست

| مشاهده متن کامل بحث + 4833 بازدید | 33 پست
من روغن زیتون رو با غذا نمیدم مثلا سوپشو که میکس کنم بخوره، آخرسر چندفاشق آبشو با روغن زیتون قاطی می ...

شما بچه تون چند ماهشه

من این مشکل رو دارم ولی بچه هنوز ۶ کاهش نشدهمیتونم ی قاشق چایخوری روغن زیتون بریزم تو غذاش؟ ضرر نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بچه تون چند ماهشه من این مشکل رو دارم ولی بچه هنوز ۶ کاهش نشدهمیتونم ی قاشق چایخوری روغن زیتون ...

عزیزم من این مطلب رو خیلی وقت پیش نوشتم الان بچه م 16 ماهشه ، از حدود 8 ماهگی من روغن زیتون میدادم آلو پسرم دوست نداشت نخورد ولی الان دیگه متوجه شدم چی باعث میشه یبوست نشه 

اولا سبزی فراوان در سوپ، دوم بهش کره میدم ولی شما بچه ت کوچیکه نده 

سوم اینکه پسر من بعد یکسالگی هروقت بهش شیر گاو میدم شکمش کار میکنه 

عزیزم من این مطلب رو خیلی وقت پیش نوشتم الان بچه م 16 ماهشه ، از حدود 8 ماهگی من روغن زیتون میدادم آ ...

خب سلامتیممنون از پاسختخب هفته دیگه ۶ ماه کامل میشهاین این آلرژی خیلی بدههم 

ریه درگیر میشههم پوست و هم گوارش. واقعا نمی‌دونم به چی ولی خب رفلاکس خیلی اذیتش می‌کنهتازگی همش میپره با گریهغذا شروع کردم یبوست پیدا کردهوه چی قاطیسرخ میشه تا زور بزنه می هنوز کوچیکه ضعیفه

2728
خب سلامتیممنون از پاسختخب هفته دیگه ۶ ماه کامل میشهاین این آلرژی خیلی بدههم  ریه درگیر میشههم ...

پسر منم رفلاکس داره عزیزم آلرژی خاصی نداره ولی چون پوست صورتش خشک و زبر بود دکتر گفت اگزماس و باید کرم مخصوص بزنی الان که بزرگتر شده من پماد ویتامین آ میزنم 

ببین کلا با شروع کمکی معمولا یبوست اتفاق میوفته هم باید بهش آب بدی بخوره هم تو سوپش سبزی زیاد بریز یه کم که بگذره خودت متوجه میشی چه چیزهایی شکمش رو کار میندازه

الان چون خونه وسایل گرمایشی روشنه حتما عرق میکنه پس آب فراموش نکن 

برای رفلاکس باید دارو بخوره من هنوز درگیرم یعنی خوب نمیشن کامل ولی خیلی بهتر میشن تا دو سه سالگی کامل خوب بشن ایشالا 

اگه سرلاک میدی اون هم ممکنه یبوست بیاره 

پسر منم رفلاکس داره عزیزم آلرژی خاصی نداره ولی چون پوست صورتش خشک و زبر بود دکتر گفت اگزماس و باید ک ...

مرسی گلماین بچه من آلرژی دارهسرلاک برای خریدم ولی ندادم چون شیرخشک توشه و انتی آلرژی نیست.یعنی میگی تا کی رفلاکس میمونه؟ خدایا دارم دیوانه میشم 

شبها همش به خودش میپیچهمن یک ماه و نیم دارو دادم خوب شده بود 

الان غذا شروع کردم 

فردا میشه شش کاهش 

ولی حدود دو هفته س شبها همش پا مسکویه زمین و به خودش میپیچهاعصابمو خورد کردهاصلا نه تو روز خواب داره نه شب

مرسی گلماین بچه من آلرژی دارهسرلاک برای خریدم ولی ندادم چون شیرخشک توشه و انتی آلرژی نیست.یعنی میگی ...

عزیزم خیلی باید صبور باشی رفلاکس درمانش طولانیه پسر من. 16 ماهشه هنوز خوب نشده شب صدبار بلند میشه البته امپرازول میدم کمی بهتره ولی برای درمان قطعیشون باید مدارا کنی بزرگ بشن 

خیلی سخته عزیزم من بعضی وقتا میشینم گریه میکنم  

عزیزم خیلی باید صبور باشی رفلاکس درمانش طولانیه پسر من. 16 ماهشه هنوز خوب نشده شب صدبار بلند میشه ال ...

وای خدا. یعنی تا کی آخه. این رفلاکس پنهان داشت از سه ماهگی فهمیدم الان ۶ ماهشهر. آلرژی هم دارهسینه که نمیگیره اصلا ی اوضاعی دارم. من یه ماه و نیم دارو للنسوپرازول دادم. قطع کردم عوارض داره. شما چه مدته دارو میدید؟

الان دو هفته س شبها بشدت تا آرومه و اصلا نمی‌خوابه. اعصابم خورد شده آب دهن قورت میده و با گریه پا میشه انگار رفلاکس برگشته . فردا شش ماهه میشه. پس بیخود میگن غذا خور بشه رفلاکس خوب میشه...ای داد

2738
وای خدا. یعنی تا کی آخه. این رفلاکس پنهان داشت از سه ماهگی فهمیدم الان ۶ ماهشهر. آلرژی هم دارهسینه ک ...

عزیزم. منم به هوای اینکه خوب بشه کمکی رو زودتر شروع کردم تاثیری نداشت سه ماه امپرازول میدادم خوب بود بعد ندادم افتضاح شد اصلا نه غذا میخورد نه میخوابید دوباره بردم دکتر الان یک ماه و نیمه میدم یه کم بهتر شده 

ببین این سن های حدود 6 و 7 خیلی بده یه کم غذا خور بشه بهتر میشه اما خوب نمیشه پسر منم رفلاکسش پنهانه اسیدش برمیگرده گلوش رو ملتهب کرده بود 

خلاصه صبور باش خواهر خیلی صبور باش و لازم شد متخصص حتما ببر 

عزیزم. منم به هوای اینکه خوب بشه کمکی رو زودتر شروع کردم تاثیری نداشت سه ماه امپرازول میدادم خوب بود ...

وای خدایاپسر من الان ۶ ماهش  شده.رفلاکس پنهان دیوانه م کردمتخصص بردم که لانسوپرازول داد یک و نیم ماه دیگه. الان چیکار کنم رفلاکس برگشته. شبها به خودش میپیچه روزا هم خواب نداره دارم روانی میشم. شما دوباره چه دارویی میدید؟ عوارض ندارند اونوقت؟

تا کی میشه دارو داد آخه داروها برای مدت کوتاهه 

دارم کلافه میشم یعنی تا چند ماهگی رفلاکس دارند؟

کوچولوی شما چند ماهشه؟

وای خدایاپسر من الان ۶ ماهش  شده.رفلاکس پنهان دیوانه م کردمتخصص بردم که لانسوپرازول داد یک و نی ...

عزیزم من از  5 تا 8 ماهگی امپرازول دادم یه کم. بهتر شد بعد ندادم تا یکسالگی که یه ویروس بدی گرفت و دکتر گفت از عوارضش برگشت رفلاکسه و الان دوباره دارم میدم پسرم 16 ماهشه 

به نظرم دوباره ببرش پیش متخصص آخه بچه ت خیلی کوچیکه فقط هم دارو نیست هم تغذیه خودت اگه شیر مادر میخوره و هم یه کارهای دیگه ای باید انجام بدی تا بهتر بشه 

بخدا من از بیخوابی گریه میکنم 18 کیلو کم. کردم ولی ممکنه بچه شما خیلی زودتر از پسر من خوب بشه ناامید نشو عزیزم قوی باش 

عزیزم من از  5 تا 8 ماهگی امپرازول دادم یه کم. بهتر شد بعد ندادم تا یکسالگی که یه ویروس بدی گرف ...

یعنی طولانی مدت ضرر نداره؟ امپراطور چجوری میدید بهش؟

فکر کنم کمتر از لانسوپرازول عوارض داره

یعنی طولانی مدت ضرر نداره؟ امپراطور چجوری میدید بهش؟ فکر کنم کمتر از لانسوپرازول عوارض داره

من دو تا سه ماه دادم به تجویز دکترش 

نصف محتویات یک کپسول رو میدم 

اموزول 20 

عوارض که حتما داره ولی خب زیر نظر دکتر هستم. 

2706