2703
2553
عنوان

مادر شوهر

601 بازدید | 46 پست

بچه ها هر وقت خونه مادر شوهرم زنگ ميزنم كه نيست يا خوابه بعدش اصلا زنگ نميزنه امروز من بيرون بودم زنگ زده بود خونمون وقتي رسيدم خونه بهش زنگ زدم پدر شوهرم گفت خوابه بعدم ديگه زنگ نزد كه نزد

هميشه همينطوره

به نظرتون اين بي ادبي نيست؟ شوهرمم هميشه طرف اوناست بهش بگم بدتر از اونا طرفداري ميكنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

هیچوخ بشوشونگوتوهم مثل خودش رفتارکن‌ منکه اینجوریم هروخ میزنگه برنمیدارم چون میدونم کارم داره درم که میزنه ایفونونمیزنم چون میدونم اون یکی جاری خونس میگم بذاربه اون زحمت بده آخرسرایفون اونارومیزنه دیگه ازپخمگی دس کشیدم

تفاوت فرهنگی همدیگه را بپذیرید ‌...

مامان من که به کل اصلا زنگ نمیزنه به هیچکی

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
الان به شوهرم گفتم خوب وقتي زنگ ميزنم جواب نميدن چرا بعدش زنگ نميزنن واسم رفته تو قيافه و قهره

اگه انقد مامانمه پستش کن بره ننش توام برو تو قیافه محل نذار بهش تا آدم بشه 

2706