2726
عنوان

همسرم

252 بازدید | 19 پست

شوهرم هیچوقت دستش چیزی نمیگیره بیاره یا میریم بیرون به روی خودش نمیاره چیزی بخره هر دفعه خودم میگم بهش میگم اینو میخوام اونو میخولم بعد میگه تو مگه بارداری که هی هوس میکنی منم میگم خوب ادمم دیگه من خونه بابام بهترین خوردو خوراکو داشتم بابام هیچوقت دست خالی نمیومد خونه همیشه دست پر اما شوهرم اصلا اینجوری نیس شوهر شما چه جوریه؟میخواستم بدونم واقعا من نباید دلم چیزی هوس کنه؟

شوهر من هرچی بگم میخره بیرون‌رفتنی هم‌خودش پیشنهاد میده که فلان چیز بریم‌بخوریم

احتمالا شوهرت خسیسه یا تو‌خانوادش اینجور چیزا رو‌ ندیده‌که‌یاد بگیره

خدایا خودت بساز.. تو بسازی قشنگ تره❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا حالا نشده دستش میوه بگیره بیاره مگر اینکه مهمون بیاد یا من هی بهش بگم الان کرونا اومده بهم پول نمیده قبل کرونا باهزار التماس200تومن میداد میرفتم بیرون خرج میکردم تو 1ماه اونم برای پسرم بهم میگفت بشین خونه تا پولاتو خرج نکنی به نظرتون من چیکارکنم؟الانم بهم اصلا پول نمیده 

ب جیبش نگاه کن داره بعد بگو

منم اول میسنجم ببینم شوهرم شرمنده نشه بعد میگم میشه فلان چیز رو بخری 

هیچوقت نمیگم باید بخری 

همیشه میگم اگه داشتی بخر اونم اکثرن ب حرفم گوش میده

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

راستش هی نمیگم وای هوس فلان چیز کردم وای دلم اینو میخواد

اما هر چی بخوام زنگ میزنم و پیام میدم و میخره بیرونم رفتنی اگه چیزی بخوام میگیره خیلی اوقاتم پیش میاد هیچی نمیخوام و میریم میچرخیم و برمیگردیم خونه

مگه همیشه باید با خوراکی و دست پر بیاد خونه چه فلسفه ایه؟

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2706