2733
2739

من امروز رفتم دندون پزشک،دارو بی حسی عصب کشی 😭😭😭😭قرص ژلوفن حالا ک اومدم تست زدم هاله انداخته صحبت دندون پزشکی و مسکن تو باداری بود خواهر شوهرم میگه بچه رو ناقص میکنه من ترسیدم حالا چکار کنم ؟به شوهرم ‌فتم اگر تستم مثبت واقعی باشه تا زمانی که قلب بچه تشکیل نشده به کسی نمیگم فال حافظم گرفتم این اومد بنظرتون فال حافظ واقعیه 😭😭😭😭😭

نمیدونم چی بگم 

نه عزززیزم اون مصرف مداومه

با یکی دوبار چیزی نمیشه من رشته تحصیلیمه نگران نباش 

این استرس و اینترنت تو الان ازون داروها خطرناک تره

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم 

ن فکر بد نکن خاهشا 

انشااله بسلامتی بغلت بیاد 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2728
2738
نه بااااابا مباررررکه. فکر منفی نکن دخترررررررر

۱۰ صلوات ب نیت شما و تو دلی اسی جون فرستادم 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2706