2733
2734
عنوان

خیلی فوری و مهم

218 بازدید | 24 پست

این تاپیک واسه یه دوست نینی سایتیم زده شده که فامیلش اینجان نتونسته خودش تاپیک بزنه ولی خودش جوابا رو میخونه،دوستم مجرده من متاهلم و یه بچه دار، و اینم سوال دوستم :بنظرتون ازدواج یه دختر 20ساله بایه پسر 25ساله که توی این سن خونه ی آماده و مستقل داره، ماهی 5تا 10 تومن درآمد داره، دوتا ماشین داره، از لحاظ ملک و زمین هم دوتا داره، خیلیم دختره رو دوست داره (هم علاقه هم از لحاظ مالی به نسبت سنش خوبه)، ولی قیافه متوسط یا متوسط رو به پایین داره، مدرک تحصیلیش دیپلم هست دانشجوی یه دانشگاه خوب بوده ولی انصراف داده وارد بیزینس شده و پول درآورده، اخلاقشم اینه شدیدا دست و دلباز هست، مهربون هست، قد و هیکل متوسط داره، خانوادشم خوبن، جواب مثبت میدین یا نه؟ (کلا به عشق بعد از ازدواج معتقدین یه قبل از ازدواج؟، بنظرتون پول میتونه جای زیبایی رو بگیره یعنی یکی پولدار باشه ولی قیافش عالی نباشه پوستش سفید نباشه بخاطر ملاک پول از قیافه صرف نظر میکنین یا نه؟ مدرک تحصیلی چی؟ لطفا به همه سوالا جواب بدین دوستم از سردرگمی دربیاد (از خانمای نینی سایتی هرکیم میخواد راهنمایی کنه بیشتر درخواست دوستی بزنه آیدی تل بزاریم عکس طرف رو ببینه به این عکس از 10 از لحاظ قیافه و ظاهر چن میدین) مرسی از همگی 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
😐

چیه؟ 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیث خوبیه مخصوصن که میگی مهربون و دست و دلبازه فقط به دوستت بگو ببینه یه وقت دست بزن نداشته باشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728

زیبایی یه مساله کاملا نسبیه

همینکه چهره طرف به دلت بشینه کافیه

باید از نظر شخص ایشون چهره همسرش زیباترین باشه، حتی اگه در واقعیت اینجور نیست. چهره واقعا مهمه ، زشتی و زیباییش مهم نیست.اینکه چقدر اون چهره رو دوست دارن مهمه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2738

خودم قیافه برام مهمه از لحاظ این که باید به دلم بشینه اما به عشق بعد از ازدواج هم خیلی اعتقاد دارم مثل ازدواج پدر و مادرم که الان عاشق همن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
یس

یعنی بخاطر پول از ملاک قیافه و مدرک دانشگاهی  میگذرین؟ 

کیث خوبیه مخصوصن که میگی مهربون و دست و دلبازه فقط به دوستت بگو ببینه یه وقت دست بزن نداشته باشه&nbs ...

خودش پیاما رو داره میخونه چون خاله و زنداییش هم نینی سایت میان خودش تاپیک نزده من زدم جاش، 

شوخی میکنی معلومه که باااااید رنگ پوستش روشن باشه وگرنه جواب منفیه😑🤣😂😂😂😂😂

جدی روشن نیست پوستش سفید نیست دوستم خودش شدیدا زیبا و سفیده اخه

2706