2726
عنوان

بعد از ۴سال انتظار 🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 11991 بازدید | 266 پست

نی نی بدنیا اومد؟

چند ماهشه؟

اسمش؟

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بخدا حسود نیستن هزاران بار خدارو شکر بخاطر هدیه ای بهت داده ولی یه لحطه باتمام وجود دلم خاست ک ...

مبدونم سخته من و همسرم هر دو مشگل داشتیم مشگل همسرم خیلی حاد تر بود ب من گفت تو عاشق بچه ای پای من نسوز و جدا شو تا جوانی گفتم من تو رو انتخاب کردم و پای همچیت میمونم ولی مشگل منو ب خانوادش نگفته بود 

ذکر استغفرالله رو زیاد بخون

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

بخداازخوشحالی برات اشکم دراومد مبارکت باشه عزیزم انشالله بسلامتی بغلش کنی 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
عزیزم توکل کن فقط بخدا و حتما زن و شوهر اینو بخورید  ی مدت ب بچه فکر نکن چون خود استرس سمه ولی ...

اسی تاپیک ماله پارسال بود الان بچه ت بدنیا اومده 

تنها تر از سکوتم 

ای جاااانم چه کیفی کردم با خوندنش یاد خودم افتادم چقدر بالا پایین پریدم اون روز که بی بی مثبت شد ، از خدا میخام کل دوران بارداریت رو با خوشی و سلامتی و آرامش بگذرونی و نی نی نازتو صحیح و سالم بغل کنی .. شوهرتو بفرست بره یه چیزی بخره سوپرایزتو آماده کن دوربینو آماده کن فیلم بگیر 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
اسی تاپیک ماله پارسال بود الان بچه ت بدنیا اومده 

بله عزیزم الان یکسال و ۱ ماهشه 

نمیدونم چرا تاپیکم بروز شده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مبدونم سخته من و همسرم هر دو مشگل داشتیم مشگل همسرم خیلی حاد تر بود ب من گفت تو عاشق بچه ای پای من ن ...

شاید باورت نشه شاید بیشر از سی بار قرآن رو ختم ردم هر سوره دعایی رو خوندم

بله عزیزم الان یکسال و ۱ ماهشه  نمیدونم چرا تاپیکم بروز شده

وای من فکرکردم الان زدی اشکم دراومد 😂😂زیرسایه پدرمادرباشه انشالله واکنش همسرت بعداینکه بهش گفتی چی بود ؟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706