2737
2739

بامادشوهرم اینا یه بحث بزرگ‌و خانوادگی داشیم .باهم تو یه ساختمونیم 

شوهرمم فعلا پولی برای خرید نداره.پولاشو گزاشه بورس خداروشکر بیشتر میسه و بخاطر همون میگه اگه اجاره بریم میشیم دوباره صفر 

همش صداشون میاد همش صدای بحثاشون میاد 

همش استرس میکشم و میترسم .همش درو میکوبن 

خسته شدم درکم نمیکنه 

اولا باهاش بحث میکردم ک من دیگه نمیخام اینجا بمونم اونم لج میکرد

دیگه دوماهه بحث نمیکنم ولی واقعا خسته شدم

شما راهکاری دارین

کل روزو شب دندونامو روهم قفل میکنم.و از استرس سردرد دارم

وقتی ب شوهرم میگم میگه اونا باهات کاری ندارن ک الکی شلوغش میکنی 

چیکار کنم؟خسته شدم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راست میگه همین ک صدای بحثاشون میاد تو باید ارامش بگیری اگه دشمنت نیستن ...منم پیش مادرشوهرمم خودمو زدم بیخیالی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
راست میگه همین ک صدای بحثاشون میاد تو باید ارامش بگیری اگه دشمنت نیستن ...منم پیش مادرشوهرمم خودمو ز ...

عادی نشده برام اصلانم خوشحال نمیشم وفقط استرس میگبرم .ماخونمون اینطور دعواهایی نشده بود و من میترسم کلا تز صدای بلند و تنش 

اختلاف ما شدید بود من دوست ندارم ببینمشون یا صداشونو بشنومواقعا اذیت میشم.

خب اونام قطعا دوس ندارن خونشون مجانی دست شما باشه ک اختلافم دارید

پس این شمایی ک حداقل با اجاره ندادن سود میکنی. و برای اونا ضررع فقط

در نتیجه جایی برای غر زدن شما نیس منطقی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
از چ استرس داری؟؟؟

خیلی قضیه پیچیدست 

من خیلی مثب اندیشی میکردم نسبت بهشون 

الان دیدگاهم خراب شده بعد اون دعواهامون

همش فکر میکنم الان میان دم در خونمدن کلا میترسم ازشون 

اخه خاهرشوهرم روانیه ادمیه ک میاد میزنه

2706