2737
2734
عنوان

پسره تیکه انداخت بهم

477 بازدید | 24 پست

بامامانم داشیم از سرکوچه میومدیم دوتاپسر ۱۷ .۱۸ ساله تو ماشین تیکه انداختن .

منم با لگد محکم زدم تو سپرشون 

حالا اونا ترسیدن رفتن ولی اومدن خونه گفتم اگه طرف بچه نبود میومد میزد یا دعوایی چیزی میشد چی

چرا ب اعصابم کنترل ندارم؟چیکار کنم؟

خیلی شده یکی بهم عمدا تنه زده منم از پشتش محکم  با مشت زدمش 

متنفرم ازین مردا نمیتونم راحت کنار بیام با مزاحمتشون 

چیکار باید بکنم

عصاب خودم خورد میشه چیزی نگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب کردی 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738

منم اینجوری بودم با این تفاوت ک جرات این کارارو‌نداشتم‌و‌تو ذهنم این کارو میکردم😶 مثلا طرف نگاه بد میکرد یا تیکه مینداخت دوس‌داشتم لهش کنم ولی تواناییشو نداشتم تو‌ذهنم چک و لگدیش میکردم و یکم لذت میبردم 😂اما اگ واقعی میشد بزنمشون خیلی بیشتر کیف میکردم دلم خنک‌میشد

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️
عزیزم حق با تو بوده! کسی که ازار می رسونه باید حتما همونجا جوابشو بدی وگرنه آسیب روانی می بینی بهتری ...

اره ولی وقتی یه لات بهم تیکه میندازه اونوقت نباید اینطوری بگم اونم جری بشه خودم تو دروسر میافتم

اعصاب خودت کنترل کن در این مواقع هرچی محل نزاری رد بشی خیلی بهتره!!!یعنی کلا ندیدشون بگیر آخه کی هستند که بخوای به خاطرشون عصبانی بشی 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

خب خودتم میدونی خشم داری، مشکل همینه دیگه، یه کم بشین با خودت تجزیه تحلیل کن که این رفتارت فقط خودتو خشمگین تر میکنه، هیچ تاثیری روی اون مردای مریض نداره، مردا هم همه شون مریض نیستن، و غیره، بعد آروم میشی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2706