1874
1993

سود میده به نظرتون اونایی که به بورس واردن میشه بگن. لازمه مثل سهامای دیگه خرید فروش بشه یا میتونیم بزاریم بمونه؟؟؟؟چون من اصلابه بورس واردنیستم میگم شایدسرمایه گذاری تو صندوق مثل بورس نباشه

خواهش میکنم یه صلوات واسه حل مشکل ازدواجم بفرستین. مرسی 😘😍😔
صندوق همون سهام های تو بورس رو میخره و فرقی نداره، بورس بالا پایین بره اونم میره چقدر داری مگه،هدف ...

یه مقدارپول دارم میگم به جای اینکه همینطوربمونه ارزشش بیادپایین بریزمش توصندوق اصلابه بورس واردنیستم گفتم شاید صندوق نیازبه اطلاعات بورسی نداشته باشه

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

صندوق همون سهام های تو بورس رو میخره و فرقی نداره، بورس بالا پایین بره اونم میره چقدر داری مگه،هدف ...

منظورم پذیره نویسیه صندوق سرمایه گذاری بانکاس که تا31 ام فرصت هس

2014
یه مقدارپول دارم میگم به جای اینکه همینطوربمونه ارزشش بیادپایین بریزمش توصندوق اصلابه بورس واردنیستم ...

نه خب اطلاعات آنچنانی نمیخواد به شرطی که دید بلند مدت داشته باشی

میزان سرمایه هم مهمه

نه خب اطلاعات آنچنانی نمیخواد به شرطی که دید بلند مدت داشته باشی میزان سرمایه هم مهمه

یعنی اگه بزارم بمونه نفروشم ضررنمیکنم 

اهان نه بخر ولی باید به موقع بفروشی سودش خوبه حداقل دوبرابر میشه پولت

ممنونم عزیزم 💝

2006
خود کارگراریا به سری صندوق دارن برار اونجا از همه بهتره 

بعد نیاز نیس براساس سود وزیان پول رو جابجا کرد مثل سهام

نه دیگه خودشون برات خرید فروش میکنن  من همیشه به بخشی از سرمایم تو‌صندوقه به بخشیشو خودم خرید ...

اسمش چیه ؟

اسمش چیه ؟

من خیلی ساله در کنار کارم که وکالته بورسم کار میکنم و راضیم البته من حرفه ای کار کیکنما 

من با کارگزاری مفید کار میکنم که چند تا صندوق داره از همه بهترش پیشتاز هستش

من خیلی ساله در کنار کارم که وکالته بورسم کار میکنم و راضیم البته من حرفه ای کار کیکنما  من با ...

بعد ماهانه سودش برام واریز میشه یا فقط ارزش پولم میره بالا اگه بخوام پولمو از صندوق خارج کنم چطوره؟

بعد ماهانه سودش برام واریز میشه یا فقط ارزش پولم میره بالا اگه بخوام پولمو از صندوق خارج کنم چطوره؟

پول برات واریز نمیشه 

ارزش پولت زیاد میشه چند مدل صندوق داره بعضیا قرارداد مثلا ۶ ماهه میبندن تا اخر قرارداد نمیتونی برداشت کنی بعضیا هم سود کمتر میدن هروقت خواستی سهامنو میفروشی با نرخ سودی که تا اون موقع کرده بهت نیدن 

سودشون ثابت نیستا بر اساس بازار حساب میشه ممکنه کم تر از بانک باشه یا چند برابر بانک 

کلا اگه میخوای پول بیاری تو بورس قبلش تحقیقات کن و با یه بلد مشورت کن

پول برات واریز نمیشه  ارزش پولت زیاد میشه چند مدل صندوق داره بعضیا قرارداد مثلا ۶ ماهه میبندن ...

ممنونم لطف کردین🌷