2733
2734
دلت خوش بشه گلم 🌺جوری بخندی که از شکم درد عر بزنی

😘😘😘 قربونت برم

من پری نشم عر میزنم از خوشحالی البته بگم من خوشحال باشم بغض میکنم ناراحت باشم بازم همینجوریم 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
عزیزم میخوای تاپیک بزنم برات؟ 

اگه لطف کنی که ممنون میشم چون خیلی دلم گرفته خیلی

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باس عزیزم

🙏🙏🙏

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
زدن تاپیک یا من بزنم 

دارن میزنن ممنون گلم 

خدا خیرتون بده

2738
@kiyannaa   عزیزم وقتی اومدی جواب بده

سلام عشقم چیو جواب بدم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706