2726
خونه بستگی داره کدوم شهر بخوای بری ، مثل ایران قیمت خونه تهران تو مشهد تا شهرستان متفاوته و همینطور ...

سلام جودی جان من اسم شما رو نمیدونم اما خیلی ممنون میشم من رراهنمایی کنی راستش ما دوسال بدبختی زحمت واسه استرالیا اقدام کردیم ولی موقع دعوتنامه رشته همسرم معدن بود حذف شد حالا واسه کانادا میخوایم اقدام کنیم میشه یه وکیل خوب معرفی کنی و من و رراهنمایی کنی همسرم ایلتس اورال هفت دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ، من ٢٠١٠ اقدام کردم از طزیق فدرال ، الان هم ٢٣ پروازمه ، کار ما ٤ سال طول کشید ولی الان ...

جودی جان من امشب تاپیکتو دیدم الان باید چند سالی باشد که شما انجا هستید امیدوارم موفق باشی و به آرزوهات رسیده باشی.

میشه از شرایطتت بگی و اینکه کار خوب پیدا کردید. زندگی انجا چطوره؟

کار پیدا میشه؟

چقدر سرمایه میخاد؟

ممممممنننننووووونننن

2728

سلام جودی عزیز من هم بعداز ۳سال انتظار بابت مهاجرت به استرالیا که پروندمون رو هواست و فقط عمرمون هدر رفت تصمیم گرفتیم برای کانادا.خواهشا اگر تونستی یه سری به تاپیکت بزن و ببینیم بعد از این چند سال اونجا چطوره.ممنون میشم اطلاعاتت رو با ما در میون بذاری .چون نمیدونم داریم تصمیم درستی میگیریم یا نه😕

سلام دوستان ، من ٢٠١٠ اقدام کردم از طزیق فدرال ، الان هم ٢٣ پروازمه ، کار ما ٤ سال طول کشید ولی الان ...

عزیزم از چه طریقی اقامت دائم گرفتی؟؟؟ چون الان اقامت دائم رو نمیدن.. خیلی سخته

سلام دوستان ، من همسرم استاد دانشگاه هستند رشته مکانیک م، من خودم نرم افزار خوندم ولی آرایشگرم

سلام شما هنوزم نی نی سایت میاید؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار

جودی جان توروخدا جواب منو بدید . الان کانادا هستید ؟ توروخدا راهنماییم کنید