2737
2734
من دارم می رم کانادا ، اقامت گرفتم ، اگر سوالی دارین یا می خواین در مورد مهاجرت به کانادا بیشتر بدونین در خدمتم
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستان ، من ٢٠١٠ اقدام کردم از طزیق فدرال ، الان هم ٢٣ پروازمه ، کار ما ٤ سال طول کشید ولی الان می گن سری جدید که فرم پر می کنن یک ساله ویزاشون می یاد انشا ما وکیل داشتیم ، و من خیلی خوشحالم ، چون باعث شد فرمها رو درست پر کنه و با پیگیری ایشون تونستیم به آرزومون برسیم ، هزینه وکیل تقریبا ٤٠٠٠ دلار بود که مرحله به مرحله گرفته می شه ، یعنی برای شروع و تشکیل پرونده ١٠٠٠ تا برای فایل اول ١٠٠٠ تا تا مدیکال که تموم شه
2738
الان لیست جدید و اعلام کردند می تونین چک کنین و فرم رایگان پر کنین یا تماس بگیرین و مشاوره رایگان بگیرین ببینین آیا واجد شرایط هستین یا نه
باه تنسیم جون ، الان هم لیست جدید اول می یعنی ٦ روز دیگر شروع به ثبت نام می کنن ً اگر واجد شرایطین فرصت و زمان واز دست ندین چون محدودیت تعداد داره و ممکنه سریع پر بشه و اگر رشته شما تو لیست بود حتما اقدام کنین چون ممکنه سال دیگه اون رشته دیگه تو لیست نباشه ، اگر هم تو لیست شغلی فدرال رشته شما نبود ، تماس بگیرین شاید بتونین از طریق کبک یا سرمایه گذاری اقدام کنین
2706