2726

دوستان این برنامه زبان رو میتونید نصب کنید پول بدست بیارید اگه با لینک زیر بیاید ۳۵۰به امتیاز من و شما اضافه میشه .

جمعه و جمعه پولتون واریز میشه فقط باید فیلمای اموزشی رو ببینید و لایک کنید و کامنت بزارید که بهتون امتیاز بده به ۱۰هزار امتیاز رسید جمعه ها پولو واریز میکنن دوستان همه براشون ریختن منم نصب کردم شماهم بیاید بلکه پول نت رو بیاریم 😂

نترسید مطمینه خودم بعضی وقتا میگفتم ای کاش اینجوری یه چیزی بود 

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

بچه ها دارم صادقانه میگم من خودم به این چیزا اعتماد نداشتم اما الان چندروزه تصب کردم و دیدم هیچ کلاه برداری یا سواستفاده ای نیست اپلیکیشن تو گوگل پلی و بازار ثبت شده و هیچ چیز بدی نداره اونا برای کلیپای اموزشی که از اساتید میزارن پول میگیرن ما هم برای دیدنش و لایک کردنش کلش همینه

دلارام جون اینو گذاشته و خیلیا دیگه دارن پول در میارن شما هم بیاید

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلاهبرداری جدیده بچه ها نصب نکنید من نصب کردم کلی نتمو خورد هیج پولی ام‌نمیده بهمون مگر ابنکه امتیاز ...

واقعا،؟

با نصب اپلیکیشن مانامو هم زبان یاد بگیر و هم درآمدت رو افزایش بده

لینک اختصاصی دعوت دوستان (سایت مانامو):

https://manamo.ir/referral/hajar1376

لینک اختصاصی دعوت دوستان (گوگل پلی):

https://play.google.com/store/apps/details?id=hsp.interchange&referrer=hajar1376

واقعا،؟

اره اتفاقا منم از رو دلارام نصب کردم امتیازم ب ۸هزار رسید درصورتی بهت جایزه میدن ک‌امتیازت بالای ۱۰هزار باشه یا جز نفرات اول باشی...جز نفرات اول ک نمیتونی باشی چون کسی نصب نمیکنه امتیاز ۱۰هزارم بگیری بسته ب رتبت بهت جایزه میدن واسه من میشد ۷هزار ارزش نداشت پول نتمم مشد امروز پاکش کردم رفت

یه صلوات مهمونم کنید💕