1711
1714

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718
1710

عزیزم الان اگه میتونی دست نگهدار برای خونه خریدن ... از چندوقت دیگه خرید و فروش خوب میشه 

خود بابام تو کار ساخت و سازه ... واحدای خیلی خوبی هم داره

خودت باش ... نه تندیسی ک دیگران میخواهند                        وقتی قالب فکر دیگران می شوی ...زیبا میشوی ب چشمشان ...   اما قبول کن ...تمام مجسمه ها شکستنی است...درکمال زیبایی😊😊            ( کاربری قدیمم ک ب علتی ک خودمم نمیدونم چیه تعلیق شدم☹)
عزیزم الان اگه میتونی دست نگهدار برای خونه خریدن ... از چندوقت دیگه خرید و فروش خوب میشه  خود ...

واقعا زوره اینهمه پول بدی تهران خونه بخری در حالیکه با همین پول ترکیه خونه دار میشی راحت

واقعا زوره اینهمه پول بدی تهران خونه بخری در حالیکه با همین پول ترکیه خونه دار میشی راحت

اون ک اره ... تاچندمتری میخوای؟؟؟

کجای تهران..؟

خودت باش ... نه تندیسی ک دیگران میخواهند                        وقتی قالب فکر دیگران می شوی ...زیبا میشوی ب چشمشان ...   اما قبول کن ...تمام مجسمه ها شکستنی است...درکمال زیبایی😊😊            ( کاربری قدیمم ک ب علتی ک خودمم نمیدونم چیه تعلیق شدم☹)
1436
اینا رو هم نمیدونم 😃  متراژ بیشتر پول کمتر محله بهتر 😁

ببین الان خود بابام واحد میسازه ... شهرقدس 

واحدهای خوبیه 

1651