2733
2734

از صبح تا شب سر پام .پاهام داره میشکنه..فقط دوست دارم یکی پاهامو لگد کنه..چحوری برنامه ریزی میکنیین به کاراتون میرسین؟؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

منم خیلی دلم میخواد فرز ومنظم باشم اما نمیشه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یعنی فقط من کارمیکنم؟؟دوست دارم فرز باشم .چکارکنم؟؟؟؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

اول مرغ رو میندازم تو اب با پیاز بپزه  همه وسایلا رو میزارم سر جاش اشغالهارو جمع میکنم اب راغ رو وامیکنم رو ظرفهای کثیف 

بعد میرم مایع شستشو من رو میریزم تو حموم وتوالت

بعدم لباسا رو میندازم لباسشویی

میام ظرفهارو میشورم 

وبعدم یه دستمالکشی میکنم

وبعد هم جارو میکشم

میرم توالت وحموم رو میشورم 

واشغالهارو میبرم بیرون

میام برنج دم میکنم وچای 

وبعدشم میرم حموم

2738

من ماهی یه بار خونه رو حسابی تمیز میکنم بعد از فرداش یه رو جارو میکنم یه رو کشوها رو مرتب میکنم یه روز گردگیری میکنم... اینجوری زیاد خسته نمیشم خونمم همیشه مرتبه

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...

معمولا کارامو باهم انجام میدم

مثلا تا پیاز سرخ شه لباسارو میریزم لباسشویی

یا حین اشپزی ظرف کثیفارو زود میشورم نمیذارم تو سینک

بعد درست کردن غذا گازمو تمیز میکنم

.....

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
اول مرغ رو میندازم تو اب با پیاز بپزه اب راغ رو وامیکنم رو ظرفهای کثیف  بعد میرم مایع شستشو من ...

این کارهارو همه رو میکنم.ولی تا بخوام برم حموم شب شده..خوش بحالت زرنگی....منم کار زیاد میکنم ولی دوس دارم خیلی سریع انجام بشه

بنظرم باید عمق خونه تمیز باشه..ک همیشه کل خونه تنیز کردن و جم و حور کردنش۲ساعت بیشتر وقت نگیره...

مثلا همیشه لباسای داخل کمد تا شده و اتو شده

ظرفای داهل کابینت تمیز و مرتب چیده شده

اینطور زمان و وقت زیادی نمیگیره

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
بنظرم باید عمق خونه تمیز باشه..ک همیشه کل خونه تنیز کردن و جم و حور کردنش۲ساعت بیشتر وقت نگیره... م ...

منم دوتا بچه دارم..اصلا وقت نمیکنم لباسهای کمد وتا کنم..اگه هم تاکنم بچه ها بهم میزنن.خیلی هم خسته میشم

منم دوتا بچه دارم..اصلا وقت نمیکنم لباسهای کمد وتا کنم..اگه هم تاکنم بچه ها بهم میزنن.خیلی هم خسته م ...

منم دوتا بچه دارم اگه هر روز تمیز نکنم خونه میدون جنگ میشه..ولی شاید من دستم تند بقول زنداداشم...کل کارای خونه ۲ساعت تمام میکنم جارو تمیز کردن آشپز خونه حیاط سرویس بهداشتی...آشپزی و آخر سر دوش...

مثلا آشپزخونه نیاز ب تمیز کردن اساسی داره یک روز کامل وقت میزارم تا ۱ماه عالی میمونه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706