2733
2734

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=137298966]استیل😐[/QUOTEندیدم جدید اومده؟؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
[QUOTE=137298966]استیل😐[/QUOTEندیدم جدید اومده؟؟

نههه من چهار سال پیش برند MGS خریدم استیله دسته و تیغه سرهمه و‌جدا نمیشه و فووووق العاده تیزززه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
تقریبا شبیه سرویس جهیزیمه.مال چهار سال پیش

واسه منم همینه..دیگه این عکسو تو گوشیم داشتم فرستادم.مثل واسه شماس؟؟شما همشو کامل دارین؟؟من الان خورش خوریشو پیدا نمیکنم

واسه شما فسنجون خوری داره؟

2738
واسه منم همینه..دیگه این عکسو تو گوشیم داشتم فرستادم.مثل واسه شماس؟؟شما همشو کامل دارین؟؟من الان خور ...

نه یه کوچولو متفاوته.

من چهار پنج سال پیش از رفاه خریدم.

جدیدا چند سری رفتم رفاه همه چیزش رو داشت.دونه ای 16هزارتومن بود.خوبیش اینه که دونه ای میتونی برداری.

چون از من یه خورشت خوریش شکست. همون یه دونه رو میخواستم

عه اینکه مال منه😂

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
واسه شما فسنجون خوری داره؟

من فقط 12تا پلوخوری و خورشت خوری و میوه خوری خریدم

4تا دیس پلو . 12تا هم کاسه کوچیک ماست خوری.

میخوام 2تا کاسه بزرگ برای آش و سوپش رو هم بخرم

شما چه سالی خریدید    

۹۳

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
منم 93 یا 94خریدم    

😍

2706