2733
2734

من ۲۰۰تا

التماس دعا❤

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
چقدر برداریم برا خوندن؟

هر چقدر دوس دارید و در توانتون هست بعضی ها یکی بر میدارن بعضیها 10 تا ، 14 تا،100 تا همه جوره برمیدارن.

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چقدر دوس دارید و در توانتون هست بعضی ها یکی بر میدارن بعضیها 10 تا ، 14 تا،100 تا همه جوره برمیدا ...

زمانش تا کیه؟؟؟؟؟

اگه زمانش زیاده هزار تا برمیدارم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731
بازم میخاید بگیرید ختم؟یا تموم شده؟میشه تنهایی گفت همشو؟باچه شرایطی وضو و حجاب و قبله گرفتید؟

شما قبلا برداشتید؟

عزیزم این ختم تا حالا 5500 خونده شده و 6500 تا باقی مانده.

یعنی میخواهید هر 6500 تا بردارید؟ سختتون نیست؟

شرایط خاصی ندارد، اگر وضو داشته باشید و روبه قبله بخوانید ثوابش بیشتره.

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
2738
شما قبلا برداشتید؟ عزیزم این ختم تا حالا 5500 خونده شده و 6500 تا باقی مانده. یعنی میخواهید هر 650 ...

اها مرسی نه فکر کردم مثلا چن تایی هست ک میشه خوند مث بقیه دعاها ک میگن فلان قدر بخونید تتنهام میشه خوند 😍من 60تا برداشتم التماس دعا عزیزم

2706