2726
عنوان

اولین سنو

362 بازدید | 60 پست

اولین سنو بارداری ک هفته هفت و هشت هس واژینال؟نوشته سنو جهت سن بارداری و وضعیت و جهت جنین

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم سونو شکمیه

مرسی خانومی

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2728

من امروز رفتم شکمی هستش

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
من امروز رفتم شکمی هستش

چی گفتن بهت؟؟

من اولیو نرفتم. یبارکی سونوی ان تی رفتم 

نگران نبودی؟مشکلی پیش نمیاد؟؟

اگه درد نداری ومشکل خاصی نداری دیرتر برو سونو

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اگه درد نداری ومشکل خاصی نداری دیرتر برو سونو

زبرشکمم همش میگیره ول میکنه  با عفونت و کیست باردارشدم اندومتریوزم داشتم بخاطراون نگرانم

چی گفتن بهت؟؟

ضربان قلب نازشو گوش کردم😊رحمی بودنشو گفتن اندازشو گفتن همین

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
نگرانی نداره شکمیه.سن بچتو مشخص میکنه داخل یا خارج رحمی بودنو مشخص میکنه.ضربان قلبشو پخش میکنه.انداز ...

خارج رحمی چیه؟خطرناکه؟

نه عزیزم سونو شکمی هست. صدا قلبش میشنوی. مبارکت باشه منم الان دخترم شش روزشه 

مرسی عزیزم خدا حفظش کنه دعا کن منم سالم بغلش کنم

ضربان قلب نازشو گوش کردم😊رحمی بودنشو گفتن اندازشو گفتن همین

واییی دعا کن منم همه چی خوب باشع

2706