2726

چندسال؟ 

ابجیم برا پسر یک و نیم سالش سرهمی معمولی توو خونگی خرید140

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چندسال؟  ابجیم برا پسرش سرهمی معمولی توو خونگی خرید140

برا یکسالو نیمه از این تابستونیا  که گل گلی هستن  شوهرم برا دخترم خریده بنظرم گرون خریده

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوچولوت چند سالشه اگه هنوز پوشک استفاده میکنی بخر ولی اگه بزرگه میخوای بری جایی اون طفلی دستشوییش گرفت یه ساعت طول میکشه تا لباسو در بیاری قیمتادستم نیست 😁

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2728

من یدونه سرهمی تابستون گل گلی برا دخترم خریدم هفتاد 

یه سارافون لی بدون آستین خوشگل خریدم براش هشتاد

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
برا یکسالو نیمه از این تابستونیا  که گل گلی هستن  شوهرم برا دخترم خریده بنظرم گرون خریده

چند خریده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
کوچولوت چند سالشه اگه هنوز پوشک استفاده میکنی بخر ولی اگه بزرگه میخوای بری جایی اون طفلی دستشوییش گر ...

نه پوشک میشه یکسالو نیمشه  شوهرم خریده براش ۶۵بنظرم اومد گرونه آخه ازز موقعی که کرونا اومده نرفتم بیرون قیمتا دستم نیست

نه پوشک میشه یکسالو نیمشه  شوهرم خریده براش ۶۵بنظرم اومد گرونه آخه ازز موقعی که کرونا اومده نرف ...

۶۵ که پولی نیست مفت خریده ... 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
۶۵

مفت خریده

من یدونه سرهمی تابستون گل گلی برا دخترم خریدم هفتاد  یه سارافون لی بدون آستین خوشگل خریدم براش ...

مبارکش باشه عزیزم پست همین قیمتا هست

نه پوشک میشه یکسالو نیمشه  شوهرم خریده براش ۶۵بنظرم اومد گرونه آخه ازز موقعی که کرونا اومده نرف ...

نع بابا خیلیم خوب خریده لباس به اندازه ی کف دستو میدن ۱۰۰تومن 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
۶۵خریدم  یکسالو نیمشه

خوبه بابا منم با تخفیف ۶۰ داد بهم 

الان با ۶۵ تومن چی میدن آخه برا دختر من کمربند سفیدم داره دور کمرش

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706