2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای حتما ببریدش دکتر زنداداشم میگفت یه مریضیه جدیده اومده خطرناکه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

سلام لطفا راهنمایی کنید...پسرم ۴ماهشه از بدو تولد این لکه لای پاش بود خیلی خیلی پررنگ بود ولی الان کمرنگ شده تقریبا.اصلا هم برجسته نیست دکترم بردم یکی گفت همانژیومه یکی گفت فشار زایمان بوده یکی گفت ماه گرفتگی تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید

2738
سلام لطفا راهنمایی کنید...پسرم ۴ماهشه از بدو تولد این لکه لای پاش بود خیلی خیلی پررنگ بود ولی الان ک ...

وقتی از اول بوده مشکلی نداره..دختره من رو پیشونیش بود ولی الان ۲سالشه کلا رفته هر کی میدید میگفت سرش به جای خورده...خواهرشوهرم کنار گوشش هم لکه هست بزرگه الان هنوز مونده...فک کنم ارثی هم باشه

چرا اینطوری شده خیلی استرس دارم همش میگم اگه رو صورتش بود چ خاکی تو سرم میریختم

بعضیا میگن تو بارداری ک بترسی اینجوری میشه ولی فکر کنم خرافاته بخلطر رنگدونه های پوسته

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
وقتی از اول بوده مشکلی نداره..دختره من رو پیشونیش بود ولی الان ۲سالشه کلا رفته هر کی میدید میگفت سرش ...

واسه پسر من خیلی پررنگ بود ولی کمرنگ شد ب مرور اما بازم میترسم.حتی دیگه نمیخوام بچه بیارم 

2706