2737
2734
عنوان

درباره عفونت زنانگی وبارداری

281 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من از اسفند پارسال دارم قرص میترونیدازول می خورم ولی هنوز ترشحات دارم چرا عفونت تموم نمیشه میخام باردار بشم پسر میگن نباید عفونت داشته باشی حالا نمیدونم چیکار کن خیلی وقته دارم قرص می خورم  چیکار کنم دو روزه خوب بشه

از اسفند داری مترونیدازول میخوری 

پزشکت گفته یا سرخود مصرف میکنی ؟ 

عزیزم تو خونه لباس زیر نپوش و دامن تنت کن 

قبل رابطه حتما دوش بگیرین

از ژیلت فقط ی بار استفاده کنین

در ضمن عفونت و جنسیت ربطی ب هم ندارن

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم از قبل عید عفونت گرفتم و اصلا خوب نمیشم تا حالا اینجور نشده بودم

ی سوال پریود نشدن ربطی به عفونت داره یا نه؟

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
از اسفند داری مترونیدازول میخوری  پزشکت گفته یا سرخود مصرف میکنی ؟  عزیزم تو خونه لباس ز ...

اره دکتر گفته بود بخورم منم چون دیدم هنوز ترشح دادم ادامه دادم 

چرا من میخام پسر دار بشم گفتن عفونت داشته باشی دختر میشه میگن عفونت باعث جنسیت میشه

اره دکتر گفته بود بخورم منم چون دیدم هنوز ترشح دادم ادامه دادم  چرا من میخام پسر دار بشم گفتن ...

خب سرخود ادامه دادی پس ... 

ی بار دیگه برو پیشش تا معاینت کنه ... دیگه انقد اون قرص رو نخور

من خودم عفونت داشتم و بچم پسر شد ... عزیز من اصلا ربطی نداره ... ب اسپرم مرد ربط داره 

2738
منم از قبل عید عفونت گرفتم و اصلا خوب نمیشم تا حالا اینجور نشده بودم ی سوال پریود نشدن ربطی به عفون ...

نمیدونم من پریود میشم ولی ثابت نیست یکی دوروز ای نور اون ور می افته 

شما قبل عید تا حالا داری قرص میخوری

من میخام باردار بشم گفتن نباید عفونت داشته باشی

شما چی

نمیدونم من پریود میشم ولی ثابت نیست یکی دوروز ای نور اون ور می افته  شما قبل عید تا حالا داری ...

منم دو بسته مترونیدازول خوردم بهتر شدم ولی دوباره شروع شد

تو بارداری نباید عفونت داشته باشی چون خطرناکه ولی اصلا ربطی به جنسیت بچه نداره منم تو بارداریم ی عفونت گرفتم ولی بچم پسر شد

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
خب سرخود ادامه دادی پس ...  ی بار دیگه برو پیشش تا معاینت کنه ... دیگه انقد اون قرص رو نخور م ...

امروز رفتم پاپ اسمیر ولی جوابش یه هفته دیگه میاد ولی اونی که انجام داد گفتم عفونت دارم گفت داری نمیدونم شوهرم میخواد اقدام کنه میتر سم نمیدونم چیکار کنم ۱۸ پریود شدم ۱۴ روز بعدش میشه سه شنبه چهارشنبه نمیدونم چیکار کنم یه دختر دارم میخام پسر دار بشم شما چیکار کردی ؟پسر شده؟یعنی عفونت ربطی نداره؟رژیم رعایت کردی؟زمان رابطه چی ؟

عفونت هست ولی از نوع قارچی  حتما دکتر برید

من شوهرم میخواد سه چهار روز دیگه اقدام کنه نمیدونم چیکارکنم پسر هم میخام ولی خانم ها میگن ربطی به عفونت نداره 

چیکار کنم

امروز رفتم پاپ اسمیر ولی جوابش یه هفته دیگه میاد ولی اونی که انجام داد گفتم عفونت دارم گفت داری نمید ...

عزیزم بهتره صبر کنی تا این سگ مصب حل شه ... 

منم خیلی درگیرشم ... اخرسر پزشکم گفت چون ایمنی بدنت پایینه مدام درگیرشی 

این ماه هم تحت نظر پزشکت باش و از ماه بعد اقدام کن 

2706