2737
2734
عنوان

شما بودین چه حرکتی میکردین...؟!

576 بازدید | 60 پست

بچه ها ما حدودا ۵ ۶ ماه پیش ماشین گرفتیم..ماشین صفر...ولی از روزی که گرفتیم در کل یک ماه نتونستیم ازش استفاده کنیم همش نمایندگی..هر بار رفتیم بیرون موندیم تو خیابون و امداد خودرو اومد...حتی شکایت هم کردیم و بازرسا هم اومدن ولی میگن نمیتونیم درست کنیم و نمیدونیم مشکل از کجاس...

در کل بگم که همه چیه ماشینننن مشکل داره...

تا اینکه امروز دوباره امداد خودرو اومد و میگه این ماشین کلا مشکل داره....

😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفروش

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
2738
فقط نگرانم پولمون بی ارزش نشه...و چه حرکتی بزنیم...😥

اگ ماشین لازم ندارین بزنین تو خرید خونه یا زمین مثلا درصدی هم میتونین بخرین قیمت زمین و خونه تصاعدی دارا میره بالا

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
داره ارزونتر میشه . جا داره یکم صبر کنی.  به شرطی که پولت دستت باشه سریع بخری بعدش .

منم میگم ماشین رو بفروشیم تا نیومده پایین..ولی پولو نگه داریم و سریع تا قیمت کشید پایین بخریم..

😊😊
اخه نمیشه شغل همسرم طوریه که حتما باید وسیله داشته باشه...

خب پس وسیله در حد. صفر بخرین

2706