2737
2734
عنوان

میل جنسی

20662 بازدید | 157 پست

سلام دوستان من هر چی گشتم برا بالا بردن میل جنسی شوهرم چیزی پیدا نکردم ب جز گرمجات آخه آدم تا کی میتونه هی گرمی جات بده من دلم میخواد شوهرم خودش بیاد سمتم و داغ باشه تو رابطمون ک متاسفانه نیست حتی شده وسط عشق بازی کشیده کنار خیلی راحت یعنی اینکه بخواد رابطه داشته باشیم یا نه زیاد براش فرقی نمیکنه و مهم نیست خیلی دوس دارم ی راه حلی باشه ک درست بشه ..اصلا درست بشو هست؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا بی حسه از اینکه خودم هی ازش درخواست میکنم اذیت میشم  میگم موقع رابطه ایقد خشک نباش ی حرفی ...

دقیقا مثل همسر من 

من که به این نتیجه رسیدم جدا بشم واقعا برام سخته این موضوع و کاملا درک ت میکنم

دقیقا مثل همسر من  من که به این نتیجه رسیدم جدا بشم واقعا برام سخته این موضوع و کاملا درک ت می ...

من نمیتونم ب جدایی فک کنم اصلا 

الانم ک باردارم 

فقط دنبال راه چارم

2738
من نمیتونم ب جدایی فک کنم اصلا  الانم ک باردارم  فقط دنبال راه چارم

میدونم ولی من نتونستم کنار بیام با دو تا بچه میخوام جدا بشم از نظر اون اصلا مهم نیست این رابطه میگه ماهی یکبار یا دوبار نهایتا ولی من هر دو روز دلم میخواد خدا لعنت کنه این وضعیت رو

خودش قبول داره که مشکل داره و سرد مزاجه؟اخه معمولا مردا نمی پذرین میگن مشکلی نداریم ..از اول اینجوری بود یا تازگی سرد شده؟

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
میدونم ولی من نتونستم کنار بیام با دو تا بچه میخوام جدا بشم از نظر اون اصلا مهم نیست این رابطه میگه ...

با دوتا بچه خیلی سخته  

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
میدونم ولی من نتونستم کنار بیام با دو تا بچه میخوام جدا بشم از نظر اون اصلا مهم نیست این رابطه میگه ...

واقعا آدم ی جایی دیگ کم میاره 

کاش قبل از ازدواج میشد فهمید این چیزارو

2706