2737
2734
عنوان

رفلاکس پنهان

2389 بازدید | 71 پست

سلام خانوما....کیا نوزادشون رفلاکس پنهان داشته؟؟؟

دختر من تو بیداری اصلا شیر نمیخوره ،فکر کنم رفلاکس داره

فردا میخوام ببرمش دکتر

با دارو خوردن نوزادتون شیر خوردنش خوب شد؟؟؟؟ بیاین به من امید بدین😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دختر منم دقیقا همین مشکل رو داره. من پیش دو تا دکتر خوب بردم. دارویی ندادن. بچه شما چند ماهشه؟ ...

۴ ماه و نیمشه

چرا دارو ندادن اخه😔😔 بچه شیر نمیخوره تو بیداری،اینطوری عذاب میکشه 

۳ماهش هست؟ آره دارو بخوره با رژیم‌غذایی خودت دوباره شیر میخوره الان فعلا خوابش کن خفیف باشه در خوا ...

نه ۴ ماه و نیمشه

ولی خب یه دو ماهی هست اینطوریه ،ولی بخاطرکرونا دکترمطبشو تعطیل کرده بود

اره دقیقا داره لاک پشتی وزن میگیره😭😭😭😭

۴ ماه و نیمشه چرا دارو ندادن اخه😔😔 بچه شیر نمیخوره تو بیداری،اینطوری عذاب میکشه 

یه ماه از دختر من کوچکتره 

من دخترمو از یه ماهگی داروی ریفلاکس دادم. مال اونم پنهان بود و بالا نمی آورد. اوایل ۳ ماهگی توو بیداری سینه نگرفت. تا الان ک ۵.۵ ماهشه هنوزم همینه با وجود اینکه داروی ریفلاکس از ۳۰ روزگی میخوره این مشکل رو داره. 

نه ۴ ماه و نیمشه ولی خب یه دو ماهی هست اینطوریه ،ولی بخاطرکرونا دکترمطبشو تعطیل کرده بود اره دقیقا ...

فقط حرص نخور من دوتا بچه هام بودن

خیلی کم وزن میگرفتن الانم بزرگ شدن فرقی با بچه ای که یک سالگی ۱۲ کیلو بوده ندارن

2738
فقط حرص نخور من دوتا بچه هام بودن خیلی کم وزن میگرفتن الانم بزرگ شدن فرقی با بچه ای که یک سالگی ۱۲ ...

نمیشه حرص نخورم....بخدا بعضی نوزادارو میبینم چه راحت شیر مادرشونو میخورن ،حسرت میخورم..میگم خدایا چی میشد بچه منم شیرمو راحت میخورد...تبدیل به آرزو شده بخدا😭😭😭

2706