2737
2734
عنوان

داستان ڪوتاه تصویرے💕قشنگہ بخونید💕

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 27 پست
خانوم میشه لطفا عکسهایی که واسه تاپیک ورزش در خانه میذاری  عکس ناجور نباشه، وگرنه ممکنه کاربری ...

خب تازه سعی کردم خوباشو بزارم

یعنی بد بودن؟برم پاک کنم؟  

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه داستان خوبی خدابزرگه کاش ازته قلبم بهش توکل میوردم کاش میتونستم نترسم 

خیلی چیزا ازدست دادم اونقدر که ازبدست اوردن میترسم باخوندنش بغضم گرفت کاش یه نفس حقی در کنارم بود خواسته منو ازخدا میخواست 

خدایا خیلی برام سخته ولی صبر میکنم چون چاره ای نیست کمکم کن 

آره عزیزم بد بودن،حالا از این به بعد خانوم بدون لباس نذار،آخه پستها رو آقایون هم میبینن

اونا رو که پاک کردم

ولی اقایون خودشون کلا در حال سرچ هستن

من نمیزارم دیگه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
چه داستان خوبی خدابزرگه کاش ازته قلبم بهش توکل میوردم کاش میتونستم نترسم  خیلی چیزا ازدست دادم ...

ان شاالله عزیزم ب همه خواسته هات برسی

برات صلوات فرستادم

چه داستان خوبی خدابزرگه کاش ازته قلبم بهش توکل میوردم کاش میتونستم نترسم  خیلی چیزا ازدست دادم ...

ولی خودت همیشه با لبخند و امید تو قلبت

از خدا بخوای

حتی چیزایی فراتر از اون چیزی که فکر میکنی

واقعا بهش میرسی

من اینو بارها تجربه کردم

خیلی مداونگمت کردن تو خواستم

هیچ وقتم نگفتم چرا اینجوری شد چرا همین الان اتفاق نیفتاد

ان شاالله ب خواسته قلبیت برسی عزیزم

2738
کاش ما هم میتونستیم جوابای خدارو بشنویم چرا هر چی میگیم این مملکتو نجات بده روز به روز بیشتر به گند ...

😑😑😑خب یروز همه چی درست میشه

حتما نیازه اینطور باشه