1711
1707

سلام

دوستان  امشب شب اخر هستش تا ساااال بعد

این سومین باره تاپیک میزنم کسایی که میخوان امشب جوشن کبیر بخونن بیان اینجا برای هم دعا کنیم

نیت و اسمتونو بگید فقط خیلی خلاصه وار

داستان تعریف نکنید خواهشا فقطم اونایی که میخوان امشب اعمالش رو انجام بدن شرکت کنن

شما اسامی و نیت هاتونو بگید من لیست میکنم و میذارم تو تاپیک شب که خواستید دعا کنید از لیست اسکرین بگیرید تو گوشیتون باشه تا برا بقیه هم دعا کنیم

چون دعا در حق دیگران حاجت میده اگه موافقین شرکت کنید تو تاپیک اگرم شب دعا نکنید برا کسی مدیون شون میشید دوستان

التماس دعا عزیزان  

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

برام دعا کنید

من توی زندگیم خیلی سختی کشیدم 

دعا کنید دیگه سختی نکشم🙏🏻🙏🏻

آیدا هستم

به هیچ کس اعتماد نکن به هیچکس وابسته نشو همه وقتی آدمای جدید میبینن عوض میشن اونوقت تویی که درد میکشی اگر برای کسی مهم باشی او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد نه بهانه ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه هرچقدر واسه آدما حرص بخوری نگرانشون باشی آخر یکی دیگه عزیزتره زیادی مزخرفيم وقتی کسی نه دوستت داره نه بهت اهمیت میده نه توجه میکنه لازم نیست تو همیشه مهربونیتو بهشون ثابت کنی گاهی مثل خودشون باش !

زینب هستم کرونا و مریضی های سخت از خودم و خانوادم و عزیزانم و همه مردم و مسلمونا دور بشه انشالله و اینکه آخربن ماه رمضان عمرخودمون و عزیزانمون نباشه 

وروزی زیاد و عاقبت بخیری

1665

اسم منم بنویس رقیه ام شب که گذاشتی لایکم کن ممنون دعا کنین حامله شم 

قلمت را بردار... بنویس از همه خوبیها ..زندگی..عشق..امید..وهر ان چیزی که بر روی زمین زیبا هست ...گل مریم ..گل رز.. بنویس از دل یک عاشق بی تاب وصال ...از تمنا بنویس از دل کوچک یک غنچه که وقت است دگر باز شود ...قلمت را بردار روی کاغذ بنویس ...زندگی با همه تلخی ها شیرین است ...

برای رفتن سر کارم خواهش میکنم خواهش میکنم برام دعا کن کارم درست بشه امید اخرمه خواهش میکنم 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
8
برای رفتن سر کارم خواهش میکنم خواهش میکنم برام دعا کن کارم درست بشه امید اخرمه خواهش میکنم 

گفتم که اسم بگید

اسم خودت

و اینکه لیست میکنم اسکرین بگیر شمام شب برا بچه های لیست دعا کن بعد جوشن کبیر

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   
گفتم که اسم بگید اسم خودت و اینکه لیست میکنم اسکرین بگیر شمام شب برا بچه های لیست دعا کن بعد جوشن ...

من اسمم ساماراست 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
1712