2726

دخترم ۸ ماهشه داره دندون در میاره خیلی درد داره همش گریه میکنه یا بهونه میگیره ..از دیروز اسهال شده با این ک زود پوشکشو عوض میکنم ولی بازم پاش وحشتناک سوخته جوری ک پوستش کنده شده ..هر چی کالاندولا و پودر و کرم تالک فیروز میزنم اصلا فایده نداره ...شنیدم سودوکرم خوبه کسی میدونه توی اهواز کجا میتونم گیر بیارم تو این تعطیلی اهواز نمیدونم کجا برم فقط داروخونه ها بازن ...سفارشم بدم چند روز طول میکشه تا برسه ..یا اگه کرمی میشناسین ک جواب بده معرفی کنین توروخدا

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...

فقط پماد ان ان

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط براش پماد تریامیسانول ان ان بگیر عالی فوری خوب میشه.

مرسی عزیزم الان میگم شوهرم بگیره ..واسه درد دندونش چیکار کنم خیلی درد داره انگار 

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
مرسی عزیزم الان میگم شوهرم بگیره ..واسه درد دندونش چیکار کنم خیلی درد داره انگار 

براش ژل لثه بچه بگیر عالیه

ی پارچه تمیز بذار یخ بزنه بده دستش

هویج هم حواست باشه بهش بدی عالی برا لثش اونم بذار فریز یکم یخ بشه بعد بهش بده

یکم قطره استامینوفن بمال به لثه اش

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم