2703
2553
عنوان

وقتی بمیریم

295 بازدید | 52 پست

بچه ها یه لحظه فکر کنید یه دقه ی دیگه میمیرین دور از جون ولی بلاخره میمیریم دیگه خیلی وحشتناکه نه...بعد یه چیزی وقتی میمیریم اون دنیا هم با همین شوهرمون هستیم ..؟!

ن عوض میشه ی عسلی مسلی گیرمون میاد🤣

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اصن وحشتناک نیس 

به شرطی که اون دنیا کارمون نداشتع باشن بزارن بخوابیم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2714

نه ، اون دنیا مثل این دنیا نیست و ما نمیتونیم درک درستی داشته باشیم چه برسه اینکه همسرتم اون دنیا با تو باشه 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

من شوهرمو میخوام حوری رو میخوام چیکار

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

من اصلا نمیترسم بخدا 

ولی بستگی ب اعمال داره، خوب با خوب، بدام نمیدونم زنشون میدن یانه یاشوهرشون میدن یا نه😕

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

مومن بمیریم چی شیرین تر از مرگ....

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2706