1874
1924

نیسان آبی 🍭👊😁

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

فکر کنم از این x22و اینا بتونی بخری 

گروه قرمز ❣️ وزن اولیه 86 قفل اول🔒80.... قفل دوم🔒75.... قفل سوم🔒70..... قفل چهارم🔒70.......قفل پنجم، 🔒65.....قفل ششم🔒60.....قفل هفتم🔒55 😁🖐️خواستم بگم من این بار و حتما میتونم َ☺️💪#قدس خرمشهری دیگر است هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

واقعا کنکور آسونه ؟

1922
1911

پرشیا نو میتونی بخری

لیفان، جک

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۱🤗 -  وزن هدف: ۵۹😍 ⁦❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩ دوست عزیزی که اگه بچه ات یه لیوان از جهیزیه ات رو بشکونه یا اگه مادرشوهرت سرزده بیاد خونه ات زمین و آسمونو به هم میدوزی ، پس لطفاً دیگه نگو قانون دست و پای آدم رو میگیره و باید هرجوری که خواستیم زندگی کنیم☺️✌🏻 نمیشه هرجوری که خواستیم زندگی کنیم این قانون دنیاست....
1826