2410
2553
عنوان

توصیه های عمومی در درمان ناباروری؛ لطفا جدّی بگیرید!

| مشاهده متن کامل بحث + 10222 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه ها در مورد تخمکگزاری من رد نمیکنم یعنی اطلاعات ندارم ولی یه سوال برام پیش اومده
پس وقتی دخترا مجردن و مسلما خیلی وقتا شهوت و...در کار نیست تخمکگزاری دارن و پری هم میشن!یا زن و شوهرایی که درماه رابطه ای نمیتونن داشته باشن؟
اگه با هر بار .....شدن تخمکگزاری انجام بشه پس نباید چند قلویی بشه؟
شایدم قضیه بارداری فرق داره
اگه یکی میدونه جواب سوالمو بده
مرسی
سلام نرگس مامان
من فقط در مورد جگر می دونم که خوردنش توی سه ماه اول بارداری ممنوعه
بقیه رو نمی دونم
کلا هر چیزی که به میزان زیادی ویتامین آ داشته باشه 3 ماه اول ممنوعه عزیز
چشم هارا باید شست
2714
زنان در دوران بارداری از خوردن جگر پرهیز کنند
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران:مصرف جگر در دوران بارداری موجب تولد نوزاد ناقص الخلقه می‌شود
یک شنبه 15 فروردین 1389 5:34 ب.ظ تعداد نمایش: 2297

احمدرضا درستی مطلق افزود: جگر از نظر تغذیه‌ای بسیار ارزشمند است و سرشار از ویتامین B12‌ است که این ویتامین می‌تواند برای خون‌سازی بسیار مفید باشد.
وی گفت: جگر سرشار از ویتامین A است. این ویتامین یکی از ویتامین‌های بسیار مهم است و در بسیاری از فعالیت‌های حیاتی بدن نقش دارد.در رشد و نمو و کیفیت بینایی مؤثر است، همچنین نقش اساسی در حفظ بافت‌های مخاطی بدن (مثل لایه‌های مخاطی اندام‌های گوارشی) دارد، این ویتامین در تقویت دستگاه ایمنی بدن و در تولید مثل نیز مؤثر است.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: جگر علاوه بر ارزش غذایی که دارد به دلیل اینکه مواد سمی در آن جمع می‌شود، مصرف آن می‌تواند، در بدن مشکل ایجاد کند.
درستی گفت: اگر جگر به مقدار زیادی مصرف شود، این مواد و سموم در بدن فرد تجمع پیدا می‌کند. به همین علت به افراد توصیه می‌شود که بیش از 2 بار در ماه جگر مصرف نکنند.
وی اضافه کرد: زنان باردار به هیچ وجه جگر مصرف نکنند به دلیل اینکه جگر سرشار از ویتامین A ‌است و اگر زنان در دوران بارداری ویتامین A به مقدار زیادی مصرف کنند، باعث تولد نوزاد ناقص الخلقه می‌شود و سمومی که در جگر تجمع پیدا کرده است، برای مادر باردار مشکل ایجاد می‌کند.
چشم هارا باید شست
خیلی خوب بود ممنون
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers