2733
2739
گلم شما کیت فرستاده بودی؟ سونو رفتی؟ امروز روز چند سیکلی؟ سیکلات چند روزه هست؟ باید بیای سوال کنی، ...

نه سيکلام 30 روزه هست اکثرا.12 تیر لکه بینی داشتم 13 پریود شدم چون همیشه قبل پریود لکه دارم از 12 تیر حساب کردم الان میشه 12 سيکل

خانم هایی که روی تغذیه هم کاری کردین میشه راجع به این مواد غذایی نظر بدین؟

گردو، بادام، کنجد، فندق، کشمش، ارده

اینا برای پسر دار شدن خوبه که خانم مصرف کنه؟

برای آقایون که ماشالله همه چی خوبه.  میگم اینا اسیدی نکنن بدن خانم رو؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه سيکلام 30 روزه هست اکثرا.12 تیر لکه بینی داشتم 13 پریود شدم چون همیشه قبل پریود لکه دارم از 12 تی ...

گلم امروز کیت زدی؟

نحوه درست کیت زدن رو بلدی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عزیزم من خودم یکی از این مواردم. قبل موعد پریودم علائم بارداری داشتم. تهوع سردرد و عصبی بودن و زودرن ...

اره اینکه خیلیا میگن علائم دیر میاد و تلقینه اشتباه میگن بعضیا تا چند ماهگیم باز علائم ندارن بعضیا دارن 

اینکه کسیو نا امید میکنن خوب نیس شاید رفت چیز قاعده اوری خورد درصورتی که بارداره

خودت باش...مگه خودت چشه 🤨
2731
دقیقا بعد از پریودی بعضی شبا پشت سر هم، بعضی شبا یک شب در میون. فقط روز ۱۳ تا ۱۶ فاصله میدم تا اسپرم ...

پریودتون چند روزه هست؟؟من ده روزه هستم!!بعنی روز دهم پاک میشم پانزدهم یا شانزدهم هم تخمک گذاریمه!!!کلا تعداد اقدامهام نمیشه زیاد باشه!!

منکه اینماه تغذیه رو‌ول کردم تو پریودی فقط چهارروز گرمی خوردم همین!مادرشوهرمن دوتا پسرهاشو‌ناخواسته بدنیا اورد!!پدرشوهرم طبعش خیلی سرده!!

من میگم تاجاییکه امکان داره تخمک راست رو رعایت کنید با تعداد اقدام زیادو‌حداقل سه تا اقدام نزدیک تخمک گذاری برید!!این بیشترین شانس رو داره هرچند قطعی نیست فقط شانس پسردارشدن رو زیاد میکنه

عزیزم پس این عکس چی میگه حتی خیلیا گفتن تجربه کردن تهوع قبل پریودو ک باردار بودن    ...

انشالله ک بارداری عزیزم 

ولی خب من هم خودم هم اطرافیان تا قبل از هفته ی ۷اصلا تهوع نداشتیم و‌ندیده بودم پس انشالله ک شما هم بارداری و این تهوع و سرگیجه نشونه بارداریته🙂

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738
تواینها کشمش فقط برای خانم خوبه بقیه کلسیومش بالاست!!

ممنون عزیزم. ببخشید یه سوال دیگه:

میگم الان که توت فرنگی و هلو و زردآلو فراوونه می تونم برای اون موقع ذخیره کنم؟

مثلا کمپوت گیلاس درست کنم یا مربای توت فرنگی و ... درست کنم یا زردآلو و آلبالو و آۀو خشک کنم زمستون موقع اقدام بخورم؟ یا اثرش رو از دست میده.

مثلا میگم مربای توت فرنگی یا کمپوت گیلاس توش شکر داره اسیدی نکنه؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
اره اینکه خیلیا میگن علائم دیر میاد و تلقینه اشتباه میگن بعضیا تا چند ماهگیم باز علائم ندارن بعضیا د ...

خانومی من نخایتم شما رو نا امید کنم من خودم ۴تا بارداری داشتم ک یکی پسر بود و سقط شد و الان بچه سومم رو باردارم 

هر چیزی ک گفتم طبق تجربه ای ک خودم کردم و از دور و بریام دیدم گفتم 

قرار نیس شما وقتی اقدامی با این حرف من بری چیز قاعده آور بخوری🙄

انشالله ک باردار باشی ولی من ک دشمنت نیستم بخام نا امیدت کنم 

پرسیدی چیزی ک میدونستمو گفتم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
ممنون عزیزم. ببخشید یه سوال دیگه: میگم الان که توت فرنگی و هلو و زردآلو فراوونه می تونم برای اون مو ...

شکر که اسیدی میکنه به نظرم 

راستی من دیشب ی لیوان اویشن و نبان دم شده خوردم برای همونه خونریزیم کاهش پیدا نکرده امروز 4 اممه 

اره گلم بزار

عزیزم من تنبلی تخمدان دارم و دوره پریودام اکثرا 32روزه هست

مرداد ماه میخوام اقدام کنم اگه خدا بخواد برای پسر

طبق این کیت چه روزی اقدام کنم

یعنی روز 22 پریود تخمک آزاد شده؟

روز 22پکه پررنگ شد همون شب اقدام کنم یا شب بعدش؟

دکتر به من گفت دو شب قبل،همون شب و دو شب بعد تخمک گذاری

ولی من نمیدونم کی تخمک گذاری دارم که دو شب قبل انجام بدم

بعد اینکه خط پایینی زیاد پررنگ نیست یعنی تخمک بالغ نیست؟

روز 13چون خط پایین خیلی کمرنگ بود عصر هم انجام دادم

ببخشید که خیلی سؤال پرسیدم

نمیدونم چه امضایی بذارم  
انشالله ک بارداری عزیزم  ولی خب من هم خودم هم اطرافیان تا قبل از هفته ی ۷اصلا تهوع نداشتیم و‌ن ...

ممنون عزیزم برات گذاشتم ک ببینم چی میگی گفتم شاید از دکتری یا جای مطمعنی به طور قطعی این حرفو میزنی 

مرسی ک جواب دادی

خودت باش...مگه خودت چشه 🤨
2706