2726
يعني چي نفهميدم...روژان من برعكس هر ماه ك بايد اين موقع ها سينه هام شديد درد ميكرد اصلا درد سينه ندا ...

سینه دردم خیلیا تا ماه دوم ندارن فرانمهر 

منم فکر میکنم بخاطر دوفاستون سینه درد شدید دارم در حدی که سوتینو نمیتونم تحمل کنم

ببین عزیزم وقتی اقدام انجام میشه میزان هورمونهای متداول بدن بهم میریزه و رحم واکنش نشون میده حالا چه بارداری صورت بگیره چه نگیره

اینکه میگی میخوای پریود بشی میتونه بخاطر بهم خوردگی هورمونا باشه که ایشالا به بارداری ختم بشه نه به پریودی

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
واقعا واکسن تهیه شده ؟

تهیه که شده داره روی نمونه انسانی ازمایش میشه که ایشالا تا ماه دسامبر یا اذر ماه بتونن به بازار عرضه کنن

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیا جون لطفا کیتام را تجزیه تحلیل کن بگو اگه قرار به اقدام بود کی باید اقدام میرفتم

واللا با توجه به اطلاعات الانم میگم:

۱۶ شب (ساعت ۲،۳ صبح شب بین ۱۶ و ۱۷)

۱۷ شب ساعت ۱۱ شب

روز ۱۸ ساعت ۱۱ صبح

و‌ ۱۸ شب ساعت ۱۲ شب

اگه خیلی به دلت نیست از تخمک دورتر اقدام کنی دیگه حتما از ۱۷ شب شروع میکردم. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
کمتر کسی پیدا میشه انقدر با عشق و علاقه کار کنه.بخدا کلی هزینه کردم ولی حتی یه نفرم دقیق سونو کرد.حت ...

آره عزیزم ب ای خودمم جالب بود 

تایپیستش انگار لجش گرفته بود ولی خود دکتر نگام میکرد 

میگفت اومدی دخترم چه خبر؟؟

کیتت کمرنگ شد

اینقدر بهم امیدواری داد

یکبار رفتم دکترزنان سونو واژینال کرد گفت سنت بالاست وتخمک کمی آزاد میکنی طول میکشه بارداربشی

این بهم گفت وضعیت تخمدان ورحمت عالی مثل دختر25ساله به راحتی باردار میشی

2728
سلام به همگی روزتون بخیر. چقد اقدامی داریم خدا سرشون شلوغه حسابی احتمالا جنسیت هارو اشتباهی بده 😂 ...

خدا بهت دوقلو پسر شیطون بده 🤣

من از خدا دختر شیطون میخواستم، الان دخترم خیلی شیطونه

امیر علی روز ۲۳، ۲۴ سیکلتم یه کیت تخمک بزار با ادرار دوم ببین رنگ میگیره؟

من سر دخترم ۵ روز بعد از تخمک گذاری کیت تخمک گذاشتم مثبت شد. 

عزیزن خیلی امیدوار شدم فکر کنم باردار باشی 

خدا از دهنت بشنوه دعا كنيد من رو

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
واللا با توجه به اطلاعات الانم میگم: ۱۶ شب (ساعت ۲،۳ صبح شب بین ۱۶ و ۱۷) ۱۷ شب ساعت ۱۱ شب روز ...

خودمم هنین نظر را داشتم 

ولی چون تخمکم 12شب به بعد 18 آزاد شد فاصله اش زیاده

ومن روزه ا به خطر بچه هام محدودیت دارم 

صبح17 وشب 17 

صبح18وشب18

چطوره؟؟

آره عزیزم ب ای خودمم جالب بود  تایپیستش انگار لجش گرفته بود ولی خود دکتر نگام میکرد  میگ ...

حدا رو شکر همه چی خوبه. 

اینجور ادما کم پیدا میشن

شما هم میگی اقدامهات چطور بودن؟

سلام لوبيا جان الان عكس اقدامهامو با تاريخ و روز برات ميفرستم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
حدا رو شکر همه چی خوبه.  اینجور ادما کم پیدا میشن

سینه دردم خیلیا تا ماه دوم ندارن فرانمهر  منم فکر میکنم بخاطر دوفاستون سینه درد شدید دارم در ح ...

اهان ببينيم چي ميشه يا پري مياد يا ني ني ديگه

خودمم هنین نظر را داشتم  ولی چون تخمکم 12شب به بعد 18 آزاد شد فاصله اش زیاده ومن روزه ا به خط ...

اره اونم عالیه

شوهرت رو حسابی تقویت کن

اگه ترشحاتت کمه از الان ژل بی بی دنس سفارش بده دم دست باشه 

روزهای اقدام ابگوشت. گوسفندی با نخود زیاد درست کن برای شوهرت خوبه

کدوم شهرین؟ اگه همشهری مایی منم برم مشتری بشم.    

عزیزم اصفهانم 

این دکتر فکر کنم70سالشه دوتا مرکزتصویر برداری داره واصلا احتیاج مالی نداره.بیشتر دلی کار میکنه 

مثلا اگه بری سونو کلیه دیگه یه نگاهی به صفرا وکبد هم میانداره واگه مشکلی باشه راهنمایی میکنه 

2706