2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیت تخمک گذاری بزن گلم فردا

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2728
کیت تخمک گذاری بزن گلم فردا

لوبيا شايد بخاطر اون ٢٨ك كيست شده

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

خانمی من اولین ماه اقدامم بود.سقط و اینا نداشتم خداروشکر.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
خانمی من اولین ماه اقدامم بود.سقط و اینا نداشتم خداروشکر.

ببخش عزيزم اخه يكي از بچه ها بود يبار سقط داشت پسر هم بود من اون اشتباه گرفتم با شما 

من کیست نداشتم باز مثبت شد

اگه کیست باشه حتی قبل از تخمک گذاریت و شاید از روز فرادی پریودیت باشد مثبت نشون بده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2738

منو یکی لایک کنه 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
من کیست نداشتم باز مثبت شد اگه کیست باشه حتی قبل از تخمک گذاریت و شاید از روز فرادی پریودیت باشد مث ...

لوبيا تحقيق كردم الان😂پلي كيستيك هارو مثبت نشون ميده....من هم ك اونجور نيستم....لوبيا احتمالا. درسته

من تو تخمک گذاری خیلی چیزا برام نامفهومه  اولیش اینه که واسه تخمک گذاری اگه سونو بری بگه تا شب ازاد میشه امکان ازاد نشدنش هست یا نه   یااینکه تخمک بعد از ازاد شدن چقدر زمان میبره تا به لوله های رحم برسه ایا واسه پسر شدن چندساعت  قبل از اینکه ازاد شه باید اقدام کنیم یا همزمان با ازاد شدن امکانش هست اگر اطلاع دارید خیلی ممنون میشم جواب بدین چون من تو هیچ تاپیکی ندیدم   

من از ماه پیش دکتر رفتم ازمایش مربوطه رو انجام دادم که این ماه اقدام کنم مطالبی که عنوان کردی ...

ببخشید شما چه آزمایشاتی انجام دادین؟؟؟؟

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
2706