2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ا🤔🤔🤔🤔🤔🤔😫😫😫😫😫😫😫

این دیگه تو خیلی جالب بود

باور کنید ما ها داریم الکی ی کارایی میکنی بعضی وقتا که خدا قراره پسر بده طرفم خودش یکم تلاش کرده میگه من اینکارو کردم پسر شد.حس میکنم واقعا ما همون حداقل تاثیرم نداریم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

راستی لوبیا جون دکتر غدد بمن گفت پرکاری خیلی کمی داری اگر نمیخوای باردار بشی دارو نمیدم  چون خیلی نیست 

منم اون موقع هنوز تصمیم نداشتم چندبار هم ازم سوال کرد 

به نظرت برم پیشش بگم دارو بده 

ا🤔🤔🤔🤔🤔🤔😫😫😫😫😫😫😫 این دیگه تو خیلی جالب بود باور کنید ما ها داریم الکی ی کارایی میکنی بع ...

اونکه خدا اخر همه چیز هست حرفی توش نیست.

ولی خوب بالاخره علم هم هست و تا حدی که تخقیقات انجام شده، تا حدی تاثیر داره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نگران نباش میسازه اون اسپرم ها ۳ پیش ساخته شدن و اینکه با بیشتر از ۶ بار ضعیف میشه شما هنوز ۳ ...

لوبیا ی چیزی.من و فرانمهر خیلی مایعاتو حذف کردیم.وقتی مایعاتوو خیلی کم میکنیم میزان هورمون  LH که رفته اوج و تو خون ترشح شده وقتی اب کافی نیست تو بدن تا دفعش کنه و ادرار غلیظ هست من حس میکنم بخاطر اینه تو اوج میمونه و ازاد میشه ولی کمرنگ نمیشه.یعنی LH  حتی ترشحش کم شده و تخمک ازاد شده ولی چون دفع نشده همچنان تو ادرار زیاد هست .

نظرت چیه؟؟؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ا🤔🤔🤔🤔🤔🤔😫😫😫😫😫😫😫 این دیگه تو خیلی جالب بود باور کنید ما ها داریم الکی ی کارایی میکنی بع ...

کیتت کمرنگ نشد؟

تونستی وقت سونو بگیری؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
کیتت کمرنگ نشد؟

ساعت ۴ونیم زدم

نگران نباش میسازه اون اسپرم ها ۳ پیش ساخته شدن و اینکه با بیشتر از ۶ بار ضعیف میشه شما هنوز ۳ ...

فقط اینو نگا کن.تازه رفته اوج🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂

2706