2737
2734
اره دیگه. بدن حدودی هست ممکنه اینور اونور بشه ما باید یه چیز حدودی در نظر بگیریم الان تقویم femom ...

راستی لوبیا میتونه بخاطر خوردن اون قرص باشه که اینقدر زود تخمک گداری داشتم و کوتاه

Believe your self ❤🙏
دقیقاااااااا.فقط هزینه اضافی هست.بنظزم فقط باید روزی که کیت پر رنگ شد رفت سونو واژینال و تمام.

دقیقا لی لی جون ترجیحا هم اگر دکتر خودتون واژینال داره برید همونجا که خودش در جریان باشه

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا لی لی جون ترجیحا هم اگر دکتر خودتون واژینال داره برید همونجا که خودش در جریان باشه

خودش نه ولی ی سونو معرفی کرد رفتم خداییش خیلی دقیق سونو کرد و طبق گفته اون ۱۵ام سیکل کیتم رنگ گرفت.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2731
قرص گیاه پنج انگشت خوردی؟

لوبیا شدیدا رو اوج کیت.الان زدم 

وای لوبیا من مردم از تشنگی😫😫😫😫

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لوبیا شدیدا رو اوج کیت.الان زدم  وای لوبیا من مردم از تشنگی😫😫😫😫

یکم اب میتونی بخوری. اشکال نداره. تا فردا صبح احتمال زیاد رو اوج هست. حدود فردا ۱۲ احتمالا از اوج میافته. 

شما امشب باید یه اقدام دیگه بری و فردا صبح کیت بزن صبح زود ۶.

اگه فردا صبح ۶ دیدی کیتت همرنگه ۷ اقدام برو، اگه دیدی هنوز رو اوج هست، ۱۰ کیت برن و ببین چطوره. خلاصه اقدام سومت که فرا هست موقع همرنگ شدن کیت باید باشه. 

اقدام دومت هم امشب هست

اب هم ۴ ساعت قبل از کیت زدن بخور به صورت محدود

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
امیر علی اون یکی تاپیک رو دوباره یه نگا بنداز. مطمئنم را میافتی

چندین باررر خوندمش نمیدونم عیب از گوشیه مثلا دوربینش خیلی دقیق نیست یا چیز دیگه 

ازبس ور رفتم سر درد گرفتم 

تا تونستم کیت ظهرم را اتوماتیک وارد کنم 

حالا بعدی هارا اگه نشد دستی وارد میکنم.

یکم اب میتونی بخوری. اشکال نداره. تا فردا صبح احتمال زیاد رو اوج هست. حدود فردا ۱۲ احتمالا از اوج می ...

لوبیا جونم امشب ۱۲برم اقدام.بعد فردا صب مثلا ۷ ببینم همرنگه و برم اقدام اسپرم ها ضعیف نشده باشن کمتر از ۱۲ساعت میشه چون.

2738
چندین باررر خوندمش نمیدونم عیب از گوشیه مثلا دوربینش خیلی دقیق نیست یا چیز دیگه  ازبس ور رفتم ...

شاید نور کمه.

مطمئن باش‌که کیت رو روی یه کاغذ سفید یا دستمال کاغذی سفید بدون خط و نقشه بزاری که نور دوربین منعکس نشه. هی دوربین جلو عقب ببر بالاخره خودش اتوماتیک عکس میگیره. وقتی عکس رو گرفتی میتونی هم تاریخ و هم ساعت عکس رو عوض کنی

لوبیا جونم امشب ۱۲برم اقدام.بعد فردا صب مثلا ۷ ببینم همرنگه و برم اقدام اسپرم ها ضعیف نشده باشن کمتر ...

امشب زودتر برو. مثلا ۱۱.

نا مشکلی نیست. بین ۸-۱۲ ساعت مشکلی نداره. 

البته تا شب مرتب کیت بزن. اگه حس کردی دو خط همرنگ شدن شده صبر نکن و بلافاصله اقدام کن

لوبیا جونم امشب ۱۲برم اقدام.بعد فردا صب مثلا ۷ ببینم همرنگه و برم اقدام اسپرم ها ضعیف نشده باشن کمتر ...

اقدام دیشبت هم عالی بود. خیالت راحت. اگه دیشب اقدام نداشتی و امشب میخواستی با اسپرم ۱۴ روز پیش اقدام کنی ۷۰٪ به سمت دختر بودی.

دیشب شوهرت تخلیه شد و الان اسپرم تازه داره. و اینکه ایشالاا اقدامت ۳ تا میشه تا تخمک گذاری و شانست خیلی میره بالا

اره ویتاگنوس همون عکسی که برات فرستادم 

اره میتونه تاثیر داشته باشه. راستی تاثیری رو ترشحات دیدی؟

چند تا قرص و چه روز هایی خوردی؟

باشه حالا هرجور بود عکس کیت ظهر را گرفتم 10شب دوباره کیت میزنم خوبه ساعتش ؟؟

اره امروز دیر دیر بزن

فردا مهمه

هر ۲-۳ ساعت برن

فردا اب خیلی کم بخوذ

فردا وقتی همرنگ بشن میری سونو؟

2706