2733
2734
نشستن مشکلی نداره، تزریق نکن به نظر من

اها اون شب اقدام چی تزریق نکنم؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها اون شب اقدام چی تزریق نکنم؟

نه. سعی کن ترشحات خودت زیاد باشه. ترشحات طبیعی بدن بهترین هست.

میگن قطره ویتاگونس یا دمنوش پنج انگشت زیاد میکنه ترشحات رو. میتونی امتحان کنی. من بهشون دسترسی ندارم. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نه. سعی کن ترشحات خودت زیاد باشه. ترشحات طبیعی بدن بهترین هست. میگن قطره ویتاگونس یا دمنوش پنج انگش ...

فدات

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731

سلام استارتر عزیز

من تازه تاپیکت رو دیدم واقعا عالیه

منم یه دختر 4.5ساله دارم که عشق منه

اتفاقا چند وقتی بود که منم دنبال جمع کردن مطلب بودم که بشه شانس پسر دارشدن واسه دومی رو ببرم بالا

مطمئنا تاپیکت وصدالبته راهنمایی شما به من کمک بزرگیه

ممنونم بابت مطالب عالی که جمع آوری کردی عزیزم

در دلم جایی برا هیچ کس غیراز تو نیست.....گاه یک دنیا فقط با یک نفر پر میشود...

من تاحالا از کیت تخمک گذاری استفاده نکردم بخاطر همین یه مقدار گیج شدم😌😌

احتمالا فردا بگیرم

فردا روز 13تخمک گذاری😀😀

اما خب تازه شروع کردم به رعایت کردن تغذیه و گرمی خوردن

سیکل پریودیم هم 26تا28روزه هست

تاحدودی زمان تخمک گذاریمو میدونم،آخه معمولا با یه درد شدید همراهه

اما حتما استفاده از کیت رو هم شروع میکنم و عکسش رو میذارم تا بهتر منو راهنمایی کنی عزیزم

در دلم جایی برا هیچ کس غیراز تو نیست.....گاه یک دنیا فقط با یک نفر پر میشود...
اقدام اول سه روز اوکی بود چون حساب کردم اگر تخلیه نمی کرد امروز میشد هفت روز که نمیخواستم اینطوری بش ...

کیت زدی باز گلم؟

کمرنگ نشده؟ صبح میری اقدام؟

دوستمون هم هر شب نزدیکی داشتن و بچه شون پسر شد. این روش برای کسی که تخمک گذاری روز ۱۶ تا ۱۸ هست و هم در کل روش خوبی برای باردار شدن و پسر شدن هست

ادرس تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1612868/به-نزدیکی-هرشب-معتقده-درسته?page=1 

2738
عزیزم باردارم و نی نی دخمله یعنی نتیجه نگرفتم رویال ژل رو به صورت کپسول از داروکده خریدم بدون نسخه ...

ممنونم.خدا دخمل گلتون رو حفظ کنه.منم یه دخمل دارم خیلی عالیه دخمل

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
دختر  دختر  دختر: ۱۲ ساعت بعد از کیت و ۲۴ ساعت بعد از اقدام اول ...

لوبیا جون این خانومe۱۳۹۷ ک اقدامش درست بوده و مطابق با دستورات شما...پس چرا دختر شده بچه؟؟؟ایشون گفتن من بعد از مثبت شدن کیت شبش اقدام کردم‌‌...همون حول و حوش ۱۲ ساعت بعد...و توصیه کرده ک ۳۶ ساعت بعد اقدام کنن برای جنسیت پسر..الان سوال من اینه ک چون ایشون ی بار اقدام کردن دختر شده.؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
لوبیا جون این خانومe۱۳۹۷ ک اقدامش درست بوده و مطابق با دستورات شما...پس چرا دختر شده بچه؟؟؟ایشون گفت ...

باید اول از همه بگم که من ادعا ندارم که روشی که من میگم ۱۰۰٪ هست. همچین ادعایی ندارم. 

ولی تو اکثر افرادی که پسر داشتن، بیشتر از یک اقدام داشتن.

نه گلم e13۹۷ فقط یک اقدام اقدام داشتن شب پر رنگ شدن.

ما تاکیدمون این هست که قبل از ازاد شدن حتما دو یا سه اقدام انجام بشه.

خانم نازگل-جونم اقدام اولشون ۱۲ ساعت بعد از مثبت شدن کیت و اقدام دوم ۲۴ ساعت بعد از اقدام اول بود. یعنی اقدام دوم حدود ۳۶ ساعت بعد از مثبت شدن کیت . در اکثر افراد تخمک تا ۳۰ ساعت بعد از کیت مثبت ازاد میشه، نهایتا ۳۶ ساعت بعدش ازاد میشه.

من فکر میکنم اقدام دوم ایشون خیلی دیر بوده و بعد از ازاد شدن تخمک بوده

باید اقدام دوم حدود همون ۲۴ -۲۶ ساعت بعد از مثبت شدن کیت انجام بشه.

البته باید تاکید کنمم اونایی که کیتشون ۱۲ ساعت مثبت میمونه، اقدام اول بلافاصله بعد از مثبت شدن کیت انجام بشه و اقدام دوم ۱۰ ساعت بعد از اقدام اول،

ساعت اقدام ها بستگی داره کیت اشخاص چند ساعت موبت بمونه. مال اکثر افراد ۲۴ ساعت مثبت میمونه.

2706