2737
2739

کیتت هنوز پر نگ نشده گلم. 

ببین اگه کیتت مثل روز ۱۵ ساعت ۱۰:۵۰ بشه مثبت حساب میشه. همه کیتهای پایین بین روز ۱۵ ساعت ۱۰:۵۰ صبح تا روز ۱۶ ساعت ۱۰:۵۰ صبح مثبت هستن. بقیه کیت ها منفی.

کیتت چند ساعت مثبت کیمونه؟

اگه امکان دو بار سونو رفتن رو داری، یک بار ۱۲ ساعت بعد از کیتت برو، یک بار هم ۲۴ ساعت بعد از کیتت

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میگم اگه بخوام هم کیت استفاده کنم هم سونو باید تا کیت مثبت شد برم سونو؟؟؟

اگه بتونی دو تا سونو بری عالیه. یکی بین ۸-۱۲ ساعت بعد از مثبت شدن و یکی ۲۴-۳۰ ساعت بهد از مثبت شدن. 

اگه بخوای فقط یک بار سونو بری باید ببینی کیت هات چند ساعت مثبت میمونن. برای دوستومن بالا توضیح دادم

2731
کیتت هنوز پر نگ نشده گلم.  ببین اگه کیتت مثل روز ۱۵ ساعت ۱۰:۵۰ بشه مثبت حساب میشه. همه کیتهای ...

کیتم ماهه قبل کمتر از ۲۴ ساعت مثبت موند ولی قرص خورده بودم اون ماه،امشب اگه پررنگ بشه خط پایینی،فردا صبح برم سونو خوبه؟واای لوبیا جون اینجا وقتی میرم سونو انگار میرم کوه بکنم!باید دو سه ساعت بشینی تا نوبتت بشه!

من قصد داشتم اینماه اقدام کنم ولی خوردن قرص فمارا باعث شد کمرم بدجوری بگیره و کلی قرص خوردم مسکن و م ...

این ماه فمارا خوردی؟ اگه خودت فولی داری نخور گلم

کیتم ماهه قبل کمتر از ۲۴ ساعت مثبت موند ولی قرص خورده بودم اون ماه،امشب اگه پررنگ بشه خط پایینی،فردا ...

بستگی داره کی پر رنگ بشه. مثللا ادم که نمیتونه نصف شب سونو بره. اگه صبح زود کیت مثبت شد، عصر دیروقت برو سونو. ۹ اینا.

اگه بعد از ظهر یا عصرش مثبت شد فردا صبحش برو سونو

2738
بستگی داره کی پر رنگ بشه. مثللا ادم که نمیتونه نصف شب سونو بره. اگه صبح زود کیت مثبت شد، عصر دیروقت ...

اوکی عزیزم ممنون از راهنماییت،اینماه اره دو تا فمارا خوردم واای خدا واسه هیشکی نیاره مردم و زنده شدم،دیگه نخوردم حالا برم ببینم بدون قرص چطوره تخمکم؟چون فقط دو تا خوردم دیگه ادامه ندادم

اوکی عزیزم ممنون از راهنماییت،اینماه اره دو تا فمارا خوردم واای خدا واسه هیشکی نیاره مردم و زنده شدم ...

مثل من استباه کردی!!!!

روز ۱ تا ۳ پریودی صبح ها یه کوچولو دوسین خوردم، کلا دهنم افت زد و هنوز خوب نشدم. هی خودمون رو انگولک میکنیم 🤣🤣

مثل من استباه کردی!!!! روز ۱ تا ۳ پریودی صبح ها یه کوچولو دوسین خوردم، کلا دهنم افت زد و هنوز خوب ن ...

اره والا انقد خودمو فحش دادم😂ی شب تا صبح از درد نتونستم بخوابم،هیچی بالاتر از سلامتی نیس واقعا

ایشاللا. شما یه دختر دارین؟ یادتونه برا دخترتون چند تا اقدام داشتین ماهی که باردار شدین؟

من فقط میخوام بچه دارشم چون‌نمیشم

من از یکی دو روز بعد از پریود شروع میکنم به اقدام تا روز ۲۶یا ۲۷ قاعدگی

حالا این وسط ممکنه این ور اون ور سه

واقعا خستگی داره😥😥😥

یمی روشم اشتباه؟

2706