2410
2553
عزیزم این ماه برعکس ماه گذشته ترشحات زیادتر هستن و تخم مرغی شده مرسی که وقت می زاری برات بهترین ها ر ...

عالیه ترشحات داری

سلام عزیزم خوبی روزت قشنگ یه سوال داشتم و اون اینه که من امروز پرید شدم اینطور که حساب کردم پریدم شده سی روز من ماه گذشته حدودا ده روز پشت سر هم کیت گذاشتم که چهاردهم و پانزدهم Clara blu علامت اسمایلی اومد که احتمال باروری توی اون روزا زیاد بود دوروز پشت سر هم مثبت شد ولی وقتی خطها رو نگاه کردم روز چهاردهم کمرنگ تر از خط اولی بود پانزدهم پررنگ بودن نمیدونم دقیق چند ساعت این پروسه طول کشید ولی شانزدهم خط کاملا کمرنگ شد من روزی دوبار چک کردم ساعت دوازده و هفت شب چهاردهم ساعت دوازده خط کمرنگ بود ساعت هفت خط پررنگ تر شد ولی نه مثل پانزدهم یکم من گیج شدم این ماه میخوام اقدام کنم رژیم هم تاحدود خیلی زیادی رعایت کردم با این حساب میتونی کمکم کنی که من حدودا چند ساعت تخمک گداری دارم و میخوام سه بار  اقدام داشته باشم 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوبیا جان من میخوام محکم کاری کنم و سه اقدام برم نظرت چیه  

ببین احتمالا کیتت فردا پر رنگ میشه. ولی نمیدونم تخمکت فردا عصر ازاد میشه یا ۱۶ صبح. 

من میگم اینطوری اقدام برو:

امشب ۱۰-۱۱

فردا صبح ۱۰-۱۱

روز ۱۶ صبح ۱۰-۱۱

2456
ببین احتمالا کیتت فردا پر رنگ میشه. ولی نمیدونم تخمکت فردا عصر ازاد میشه یا ۱۶ صبح.  من میگم ا ...

امروز صبح رفتم دکتر فقط بهم گفت تخمک از تخمدان راست به زودی آزاد میشه و همه چی خوبه ولی میدونی اینجاها اندازه و این چیزا رو اصلا نمی گن 

Believe your self ❤🙏
فکر کنم فردا ظهر یا عصر ازاد بشه. خودت چی فکر میکنی با توجه به سابقه کیت هات؟

خودم که دوماه هست دارم از کیت ها استفاده میکنم تا شب دوباره امتحان میکنم ببینم شاید ivy مثبت شد نوشیدنی هم کم خوردم دوتا اولی مال ادرار دوم صبح بودن ivyبرای ظهر بود 

Believe your self ❤🙏
امروز صبح رفتم دکتر فقط بهم گفت تخمک از تخمدان راست به زودی آزاد میشه و همه چی خوبه ولی میدونی اینجا ...

بازم خوبه سونو کرده. اینجا اصلا سونو نمیکنن.

اره یک اقدام امشب شب ۱۴ یه اقدام فردا صبح روز ۱۵ برو. اگه فردا که روز ۱۵ هست ظهر یا شب تخمکت ازاد شد هر دو اقدامت ۱۴ و ۱۵ تو بازه ۲۴ ساعت تخمک خواهد بود.

اگه یه موقع دیر ازاد بشه و بمونه واسه روز ۱۶، اقدام صبح روز ۱۶ بهش اسپرم های جدید میرسونه

2714
ماه گذشته چون فقط ار clear bluاستفاده کردم دوروز نشون داد علامت اسمایلی

امروز یک بار هم شب کیت بزن. ۴ ساعت قبل از کیت زدن مایعات نخور و یک ساعت قبل از کیت مثانه ات رو تخلیه کن.

یکی دو‌صفح پیش برا امیر علی توضیح دادم چطور کیت بزنه

اون کیتی که روز ۱۴ ساعت ۹:۵۹ زدی دقیقتره. حتما ادرار دومت بوده.

اونت میتی که روز ۱۴ ساعت ۱۴ زدی به خاطر رقیقتر بودن ادرارت نسبت به صبح سطح هورمون رو پایین تر نشون میده

2706