2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرروز ساعت یک ونیم میزنم منتظرم ساعت یک ونیم شه.اگه اشکالی نداره زود بزنم کیتو میشه؟

گلم هر ۶-۸ ساعت کیت بزن وقتی کیتت انقدر خوب رنگ داره. اگه خیلی مایعات نخوردی الان کیت بزن. اگه مایعات خورده باشی منفی کاذب میشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
گلم هر ۶-۸ ساعت کیت بزن وقتی کیتت انقدر خوب رنگ داره. اگه خیلی مایعات نخوردی الان کیت بزن. اگه مایعا ...

چشم میزنم.یعنی یه بار ساعت یک ونیم بزنم یه بارم ساعت هفت ونیم عصر؟؟؟ساعت ۱۱ چایی خوردم.به نظرت بزنم یا منتظر بمونم ؟

2456
سونو می رفتم چند ماه بود که رژیم داشتیم هردو عسل میخوردیم من با فلفل سیاه و سیاهدونه نیم کوب شده شو ...

سلام عزیزم.ببخشید دو تا سوال شما الان باردارین و نی نی تون پسره؟ یعنی تلاش هایی که کردین نتیجه داد؟

و دومی اینکه رویال ژل چیه؟ قرص تقویتیه؟بدون نسخه میشه گرفت؟ چند تا باید خورد و قیمتش چنده؟

زیاد شد سوال هام ببخشید

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
کاش دیشب هم اقدام میکردی، ولی اقدام صبحت هم خوب بوده. احتمالا کیتت باید کمرنگ شده باشه امروز

وای لوبیا من از اون شاگرد تنبل های کلاس هستم ها. گیج شدم این سه تا اقدام رو کی باید رفت؟ وقتی هر دو خط هم رنگ شدن یا دومی پر رنگ شد یا شروع به کم رنگ شدن کرد؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
وای لوبیا من از اون شاگرد تنبل های کلاس هستم ها. گیج شدم این سه تا اقدام رو کی باید رفت؟ وقتی هر دو ...

عزیزم ایشون فقط بارداری میخوان، جنسیت مهم نیست

2714
وای لوبیا من از اون شاگرد تنبل های کلاس هستم ها. گیج شدم این سه تا اقدام رو کی باید رفت؟ وقتی هر دو ...

اگه کیتت ۲۴ ساعت پر رنگ میمونه،حدود ۱۰ ساعت بعد از کیت اول، اقدام اول، ۱۲ ساعت بعد از اقدام اول اقدام دوم. 

باید مطمئن بشی که اقدام دومت ۲،۳ ساعت قبل از تخمک گذاری انجام بشه

لوبیا جون ببخشید هی سوال میپرسم.کیت والان بزنم ایا؟

بزن، ولی چون مایعات خوردی احتمالا ادرارت زرد پر رنگ نشه. اگه ادرارت زرد غلیظ نبود ممکنه کیتت منفی کاذب نشون بده

بزن، ولی چون مایعات خوردی احتمالا ادرارت زرد پر رنگ نشه. اگه ادرارت زرد غلیظ نبود ممکنه کیتت منفی کا ...

پس اونوق میمونم ساعت یکونیم بزنم عزیزم.ممنونم بابت راهنماییت.اگه کمرنگ بشه معنیش چیه عزیزم؟

یادتونه چند تا اقدام داشتین؟ فقط یک اقدام؟ کیت استفاده کردین؟

عزیزم ی سوال .من ۲۴اردیبهشت اولین روز پریودم بود ۵خرداد فقط یکبار نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری.از دیروزه همش سرگیجه دارم زیرشکمم ک زیر کمرم ب شدت تیر میکشه.ینی باردارم؟موقعیت ندارم ک برم بیبی چک بخرم.اگ راهنماییم کنی ممنون میشم

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
پس اونوق میمونم ساعت یکونیم بزنم عزیزم.ممنونم بابت راهنماییت.اگه کمرنگ بشه معنیش چیه عزیزم؟

بستگیش داره چقدر کمرنگ باشه. کمرنگ یعنی ازاد شده

2706