2733
2734
این امکان هست،در صورت ضعف تخمک یا اسپرم بارداری پوج ایجاد می شه
در صورت عفونت اسپرم احتمال سقط هست
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقای صدرا شما در ازمایشگاه نیلو مشکلتان را مطرح کرده بودید ؟
پزشک چه دارویی تجویز کرده

خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
بله آقای صدرا این امکانش وجود داره برای اینکه من خودم مشکل لوله رحم دارم و پیچ در پیچ و متاسفانه یک حاملگی خارج از رحم داشتم دکترم گفتن یکی از علتهای سقط جنین و همچنین حاملگی خارج از رحم برای ضعف اسپرم چون میگفت اگر اسپرم قوی بود خودش را از لوله پیچ در پیچم عبور میده ولی اگر ضعیف باشه میمره یا پوچ و باعث سقط میشه
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
رویا جان چه دارویی به همسرت داد،تغذیه چی؟
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2738
خانوم یاسمن اسمه آمپولو نمیدوم شاید از روی دفترچم بتونم بخونم !!!
خانوم من باردار میشن ولی مشکلی که هست اینه که قلب جنین تشکیل نمیشه!!!و دو بار قطی که خانومم داشتن به خاطر همین بوده !!یکی 3ساله پیش یکی حدود 40 روز پیش
دوست عزیز یاسمن جان، اسید فولیک رو دکتر برای همسرتون داده ؟؟؟؟؟؟؟ آخه دکترها میگند اسید فولیک زیاد برای آقایون خوب نیست و ممکنه در طولانی مدت باعث سرطان پروستات بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟.
2706