2737
2734
خیلی خز و خیل بودی ولی مبارکت باشه😜😬

اره وتقعا لباس سبز کفش قرمز😂تو خواب سلیقه داشته باش فرزندم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتاا ب خاابمم گیر میدید خدایااا😐

خب چرا تو انتخاب رنگ دقت نمیکنی خاهرم  😕😂

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2738
اسی نگفتی قضیه این همزاد چیه

جن عااشق نمیزاره ادم ازدوااج کنه یا علکی بهم مییخوره خاستگاارییش ..

اینوو بهشش مییگن همزاد

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
جن عااشق نمیزاره ادم ازدوااج کنه یا علکی بهم مییخوره خاستگاارییش .. اینوو بهشش مییگن همزاد

خب باید چ خاکی بریزم😶😶 توروخدا یگو 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨
هندونه اییه واس خودش😁

درخت کریسمس🤣

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حالا نگران نباش اگ خاسم ازدواج کنم بهت قول مییدم لباس عروسمو با کفشم ست کنم!!!

ن تروخدا با رنگ رژ من ست کن🤣

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

منم دیشب خواب خواننده معروف ترکیه ماهسون رو میدیدم

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2706