2726

الان یه خانمی تاپیک زد بالاخره مامان شدم من واقعا خوشحال شدم براش خواهشا ازاین تاپیک های خوب زیاد بزنین حالمون خوب بشه😁😁

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😀👌👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
بزار من مامان بشم.. پنج بار تاپیکشو میزنم تگت میکنم.. قول میدم 😂

شما بیست بار بزن .من خودم همه تاپیکات میام تبریک میگم 🤩😀😀❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
بزار من مامان بشم.. پنج بار تاپیکشو میزنم تگت میکنم.. قول میدم 😂

الهی عزیزدلم انشاالله زودتری مامان بشی هزارتا تاپیک بزن اخر کاربریتو بترکونیم😂😂

میزننت اگه از شادیات بگی.ی بار ی خانونه گفت بیاین پیامکای عاشقونه شوهراتونو بذارین.اکثرا گفتن ریاکار ...

اصلا این تاپیکهای پربازدید همش یا خیانته یا اه و ناله از مشکلات انگاری فقط مشتاق دیدن بدبختی مردم شدیم

میزننت اگه از شادیات بگی.ی بار ی خانونه گفت بیاین پیامکای عاشقونه شوهراتونو بذارین.اکثرا گفتن ریاکار ...

اره یکی هم گفت اینجا مجرد داریم دلشون میخواد ‌یکی دیگه گفت اینجا برخی شوهراشون نمیگن اینارو دلشون میشکنه و ‌..‌

وقتی افکار این باشه و دل بخواد اینجوری بشکنه که فاتحه مع صلوات 😃

2706