2726
دوست من
مسکن و زمین همیشه ماندگار هست و همیشه روش میاد
ولی ماشین هر سال از روش میره و بسیار آسیب پذیر هست و با یک تصادف کوچک چند میلیون میپره
بهتره همیشه ماشین رو پله پله بالا ببرید و یهو همه سرمایتون رو براش خرج نکنید
1.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی اسپورته و خوشگله ..
من دوستش دارم
مزدا 3 جدید بخر . چراغهای عقبشون خوشگل ترند

ماشین رو آدم میذاره گوشه خیابون پس باید در حدی به ماشین پول بده که اگه ماشینش آتیش هم گرفت یا کسی اومد زد و له اش کرد عین خیالش نباشه .(برای ماشین قبلی ما این اتفاق افتاد .)
ولی ما اینقدر پولدار نیستیم که 35 میلیون برامون پولی نباشه

اما شما اگه این پول رو برای ماشین در نظر گرفتید همون مزدا 3 بخرید .
البته اگه ماشین بزرگتر یا کمی گرونتر بخواهید به انتخابهای زیر هم فکر کنید
1- سونا تا
2- سورنتو (کیا) 39 میلیون و شاسی بلند
3- اسپورتیج (کیا) شاسی بلند

ماشین های ارزونتر هم شامل
1- یاریس
2- مگان
3- GEN2
4- فیات سی ینا ( 16 میلیونه ولی خیلی نرمه بی صداست امنیت بالایی داره(سه ستاره) مصرفش کمه و در اروپا به خودروی سبز معروفه دوتا ایربگ داره. کولرش ساخت بوش آلمانه . فکر کنم یورو 4 رو پاس می کنه .. شتابش هم خوبه .) نسبت به پولی که میدی ماشین خیلی خوبی سوار میشی . با 16 میلیون می تونی فقط به پژو و سمند که از روز اول هزار تا ایراد دارند فکر کنی. 206 هم خوبه اما جدیداش رو میگن چینی شدند.
شما بیشتر فکر کنید و تصمیم بگیرید

برای خرید وانت مزدا و  فروش وانت مزدا در خدمت شما هستیم. هم اکنون با ارسال آگهی خرید وانت مزدا و آگهی فروش مزدا در خدمت شما هستیم. 

ما برای ثبت آگهی خرید وانت مزدا و  فروش وانت مزدا در خدمت شما هستیم.