2726
عزیزم من ایران نیستم ماشینمم مزدا 6 هستش من کاملا ازش راضیم و 6 سیلندر هستش و اینجا (امریکا) مزدا رو خیلی قبول دارند و مزدا 3 هم خیلی زیاد به فروش میره و جزو ماشینهای خوبه من از مزدا بیشتر از تویوتا خوشم میاد راحتی مزدا بیشتره البته مدلها با هم متفاوته و من موقع خرید هم مزدا 6 رو امتحان کردم هم 3 و هم تویوتا کمری خیلی ماشین امتحان کردم ولی در برابر بودجه ای که داشتم مزدا 6 فوقالاده بود
راستی چقدر ایران ماشین گرونه چه خبره 35 میلیون من مزدا 3 که هم چرم باشه و هم سان روف داشته باشه و تمام اتومات باشه رو اینجا تا 22 هزار دلار دیدم من ماشین خودم رو که هعمه چیزش فوله و سان روف داره و چرمه و اتوماتیکه رو خریدم 28 هزارتا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مزدا 3 رو نمیدونم
ولی برادرم که MG داره خیلی ازش راضیه
تازه ایران اومده ، ماشین خوبیه
فول اتومات ،سان روف ، روکش صندلی چرم ، 6 تا ایربگ و ...
مصرفش هم صدی 5 لیتر هست
با اینکه ماشین وارداتیه ولی کارت سوخت هم داره
ماشین خوشگل و اسپرتیه
قیمتش هم 35 میلیونه
سلام
تو دوبی یه مزدا 6 کرایه کردیم.ماشین فوق العاده راحتی هست.اصلا با مزدا 3 قابل مقایسه نیست.بزرگتر وراحت تره.ودید بیرون بهتره.ولی مزدا 3 دید کمتری نسبت به بیرون داره .مزدا 6 ازنظر راحتی عالی هست ولی متاسفانه تو ایران نیست.نمیدونم میشه ازدبی وارد کرد یانه.اگر فقط یه بار سوارش بشی دیگه سوار مزدا 3 نمیشی.
ما 2سالی هست داریم و کاملاً راضی هستیم. صندوقش هم کوچیک نیست، ورودی صندوق عقب کوچیکه واسه همین وسایل خیلی بزرگ شاید تو نره. به هر حال وانت که نیست!
به نظر من که هم توی سفر و هم توی شهر ماشین خوبیه، مثل تویوتا و هیوندا خیلی هم بزرگ نیست که واسه جای پارک توی شهر در بمونی.
مامان نی نی مزدا 3 به نظر من بهترین ماشین حتی بهتراز سوناتاست (غیر از سوناتای 2011) من چند ماه سرچ کردم که بخریم در آخرین لحظات تصمیمون عوض شد و شاسی بلند خریدیم اسپورتیج... 41 تومن. چون ما بیشتر اهل کوه و طبیعتیم این کارو کردیم وگرنه مزدا 3 بهترین گزینه مون بود توی رنج قیمتی که میخواستیم صرف کنیم.
شک نکن. مصرفش هم 6 شتابش هم خیلی خوبه
مزدا ماشین خوبیه
اما....
بدلیل ارتفاع کم کف ماشین زیرش به خیلی جاها میگیره و زود صدمه میبینه
و
داخش کوچک هست,البته این مونده به شما که چند نفر میرید مسافرت
اگه همیشه فقط خودتون هستید کاملا کفایت میکنه
1.
پستها هم زمان شد
با توجه به شرایطی که میگید خرید این ماشین اصلا توصیه نمیشه
چون هم اینها خرج خیلی زیادی دارن و هم افت قیمت بالایی
یعنی به درد کسی میخوره که همه چیزش تامین هست و میخواد ماشین گرون بخره